Monster markası iyi bir marka mı?

Yakında laptop alacağım. Birkaç tane seçeneğim var. Bunlardan bir tanesi Monster Tulpar T7 v20.2.1.
İşte bu markanın bu model üzerindeki malzeme kalitesi olsun. Bu modelin batarya kullanım süresi olsun. İşte müşteri hizmetleri olsun. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Özellikle soruyorum çünkü kararsızım. Seveni çok, sayıp söven de çok...
Kısacası bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ürünün linki:
Ayrıca bu ürünün bataryası beni ne kadar idare eder?
Şimdiden çok teşekkürler...
Model dışında marka hakkında düşüncelerinizi de çok merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakında laptop alacağım. Birkaç tane seçeneğim var. Bunlardan bir tanesi Monster Tulpar T7 v20.2.1.
İşte bu markanın bu model üzerindeki malzeme kalitesi olsun. Bu modelin batarya kullanım süresi olsun. İşte müşteri hizmetleri olsun. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Özellikle soruyorum çünkü kararsızım. Seveni çok, sayıp söven de çok...
Ürünün linki:

Düştüğünde elinde kalır testlerde gördüm 50cm düşüyor ve kapanıyor açılmıyor bence MSI gibi markalara yönelin onların malzeme kalitesi bir tık daha yüksek.

Monster kasasını Clevo'dan alıyor. Clevo firması da aynı zamanda Alienware'a kasa üreten firmadır. Tabii Monster daha alt kalite kasalar ürettiriyor olabilir ama yere düşünce kullanılmıyor falan buna göre laptop alınmaz. Hiçbir laptopu yere düşürmeyin. Fiyatına göre en iyisini ne veriyorsa onu alabilirsiniz. Mesela ASUS ROG ile aynı fiyat ise direkt ROG alabilirsiniz ama aralarında aynı özelliklerle 1000TL vs oynuyorsa değmez.

Monster kasasını Clevo'dan alıyor. Clevo firması da aynı zamanda Alienware'a kasa üreten firmadır. Tabii Monster daha alt kalite kasalar ürettiriyor olabilir ama yere düşünce kullanılmıyor falan buna göre laptop alınmaz. Hiçbir laptopu yere düşürmeyin. Fiyatına göre en iyisini ne veriyorsa onu alabilirsiniz. Mesela ASUS ROG ile aynı fiyat ise direkt ROG alabilirsiniz ama aralarında aynı özelliklerle 1000TL vs oynuyorsa değmez.
Hocam hiç takma bunları. Bir bildikleri marka Asus ve Msi genelde.

Ürünün linki:
Düşmesine falan bakma bende de hp marka laptop var onunda testlerinde yere düşünce sorun oluyordu benimki diklemesine yere düştü açıkken bir sorun da olmadı. Monster a gelirsekde sağlam markadır yarı yolda bırakmaz en azından seni.

Bende 2 adet Monster Tulpar serisinden bilgisayar var ve gayet memnunum. Şu ana kadar ufak sıkıntılar çıktı pek önemsenmeyen derecede ve hemen servis bizimle ilgilendi ve 2 gün içinde hallettiler. Ancak ve ancak daha garantileri dolmadı. Garantisi bitince bozulan çok Monster duydum ama ne olur bilmiyorum.

Genelde Monster bilgisayarda menteşe sıkıntısı oluyordu. Son ürünlerinde daha iyi kasalara sahipler. MSI malzeme kalitesi olarak evet önde. Ama fiyat açısından Monster uygun geliyorsa tercih edin derim.

Ürünün linki:

Bence muhteşem bir marka ömür boyu bakım da veriyorlar her sene götürün macununu falan hallederler.
Ben de buna yakın bir model alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı