Monster mi? Dell mi?

Monster mi ? Dell mi ?

• A)Dell

• B)Monster

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Driftçi sultan

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Beyler soru gayet açık, Dell mi? Monster mi?
Teknik özelliklerin ve fiyatın tamamen aynı oldugunu varsayarak soruyorum.
Teknik servis, performans, kullanım kolaylığı, sogutma vs olarak hangisi iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster tabikide. Dell bilgisayarlar perfonmans açısından çok kötü, kuzenimde var. Ancak oyun bilgisayarı mı istiyorsun yoksa film izlemek için ideal bir bilgisayar mı istiyorsun?

Dell ne alaka lenova msi desen neyse :) Monster kendini son 4-5 yılda geliştirdi mi bilmiyorum ama 5 sene önce ben laptop alırken kasası kalitesi ve ısınma sorunu büyüktü o yüzden tercih etmemiştim.

Direkt marka olarak karşılaştıramayız. Her markanın modellerine göre iyi kötü özellikleri olabilir. Alacağınız modellere göre yorum yapabiliriz.

Laptop alırken MSI, Lenovo, Monster, Asus markaları her zaman öncelikli benim için. Dell de kötü değil ama Monster'in daha iyi olduğunu düşünüyorum, Fiyat-Performans açısından.

Sizi bilmem ama kullanmadığınızdan herhalde bu kadar fazla ön yargı oluşmuş. Ortalama düzeyde 2 Dell laptop kullandım malzeme ve teknik destek olarak gayet iyi marka. Oyun laptopları da bence gayet başarılı.

Beyler soru gayet açık, Dell mi? Monster mi?
Teknik özelliklerin ve fiyatın tamamen aynı oldugunu varsayarak soruyorum.
Teknik servis, performans, kullanım kolaylığı, sogutma vs olarak hangisi iyidir?
Yogun ısrar etmiş herkes model atın diye :D
Buyrun bu ikisi arasında kaldım:
(Not:Monster'a HDD ve 8 Ram eklenince aynı fiyat ve özellikte oluyor.)
1)
Tulpar T5 V17.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook

2)
Dell Gaming G515 Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı
Monster tabikide. Dell bilgisayarlar perfonmans açısından çok kötü, kuzenimde var. Ancak oyun bilgisayarı mı istiyorsun yoksa film izlemek için ideal bir bilgisayar mı istiyorsun?
Ölümüne oyun oynayacağım kardeşim oyun bilgisayarı istiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı