Monster neden sevilmiyor?

İnovasyon falan yok, sorun o. Casper gibi etiket basmaktan başka bir şey yaptığı yok firmanın.

Ülkenin bir şeyler "üretmesini" neden bu kadar çok istiyorsunuz anlamıyorum. Dışarıdan alıp etiket basılan ürünün satın alınmasıyla dışarıdan direkt gelen ürünü almak arasında fark göremiyorum ben. Hatta en azından düzgün adamdan olduğu için ikincisi daha mantıklı oluyor.

Monster Notebook kullanmaktayım ve birkaç ufak tefek driver hatası hariç bir problemini görmedim, oynamak istediğim oyunları akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. Zaten burada da övüyorum ama nedense sosyaldeki kimse Monster'dan yana olmuyor, neden kimse bu markayı sevmiyor acaba benim bilmediğim bir şey mi var?

-Isınma soruları.
-Parça kalitesi düşük seviyede.

Hem oyun hem fırın görevi görüyor neden sevilmediğini ben de anlamadım.

Değil mi hocam :D

İnovasyon falan yok, sorun o. Casper gibi etiket basmaktan başka bir şey yaptığı yok firmanın.

Ülkenin bir şeyler "üretmesini" neden bu kadar çok istiyorsunuz anlamıyorum. Dışarıdan alıp etiket basılan ürünün satın alınmasıyla dışarıdan direkt gelen ürünü almak arasında fark göremiyorum ben. Hatta en azından düzgün adamdan olduğu için ikincisi daha mantıklı oluyor.
Üretim bir ağ sistemidir, ben araba üreteceğim dersen, senin üretim ihtiyaçlarının karşılanması için, birileri vida, lastik, yaylı sitem, ateşleyici vs parçalar üretmeye başlar. Üretim ekosistemi olmayan ülkelerde, katma değerli marka azdır. Bu yüzden, ne olduğu önemsiz, (işlemci ekran kartı ram disk chip neyse) üretsin demiyoruz, herhangi bir şey üretsin. Yanında yeni üretimleri ateşlesin. Üretim olmayan ülkelerde sadece hizmet vardır, bu ülkeler de fakirliğe mahkumdur.

3 yıldır Monster kullanıyorum benim zamanımda F/P ürünler üretiyordu o yüzden tercih etmiştim. Birkaç kez garantiye işim düşsede hemen işimi çözüp yardımcı oldular. Monster'ın en büyük sıkıntısı bence yazılım kendilerine ait bir yazılım geliştirseler fan sesi gibi kafa ütüleyen şeyleride çok rahat kontrol altına alabilirler diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı