Monster neden sevilmiyor?

Jynaris

Decapat
Monster Notebook kullanmaktayım ve birkaç ufak tefek driver hatası hariç bir problemini görmedim, oynamak istediğim oyunları akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. Zaten burada da övüyorum ama nedense sosyaldeki kimse Monster'dan yana olmuyor, neden kimse bu markayı sevmiyor acaba benim bilmediğim bir şey mi var?

Hocam aşırı ısınıyor diyorlar ama hiç kullanmadım. Hocam ısınıyorsa ekstra fan alsınlar 200 derece olmuyor ya.

Bilmem. Yeni alınan bilgisayarın işlemcisinin Valorant açınca 95-100 dereceye çıkınca meşhur teknik servisin Intel'e göre sorun yok, cihaz o sıcaklık için tasarlandı demesi yüzündendir belki.

Ama hocam ekstra laptop fanı alıp kullanabiliriz.

Dostum sevmiyor değil neden sevmesin? Genel kanı olarak bir şekilde hatalı ürün sorunları olduğu için tepkili ve temkinli yaklaşıyor bilgili insanlar ve çevresine de öyle tavsiye ediyor. Monster keşke müthiş olsa ne de olsa bizim markamız. İleride olacağına inanıyorum hatalarından ders çıkara çıkara iyi bir PC firması olacaktır ancak şu an sevilmeme demeyelim de temkinli olunma sebebi insanlara yaşattığı sorunlar. Sen bu konuda nasipli olabilirsin ancak Sosyal'de ve çevrede göründüğü kadarıyla birçok kişi sorun yaşıyor, doğal olarak insanlar da sorun yaşama ihtimalinin en az olduğu firmaya yöneliyor haklı olarak.

Ben ve çevrem Monster cihazlar kullandı hiçbirimiz sorun yaşamadık üstelik ben Abra serisi kullanıyorum müşteri hizmetleri Türkiye'de rakipsiz parça kalitesi olarak Abra serisi kötü malzeme ile yapıldı ısınma sorunları abartılıyor cihaz termal kurumadan önce 90 dereceleri asla görmedi.

Monster, ülkemizin en çok satılan oyuncu dizüstü bilgisayarı satıcısı. Bir ürün çok fazla satıldığında onunla ilgili yorumlara daha sık denk gelirsiniz.

A markasının ürünü 100.000 sattığında ve kullanıcıların %5'i şikayetçi olduğunda 5.000 kişinin şikayet ettiğini görürsünüz. B markasının ürünü 1.000.000 sattığında %1 bile şikayetçi olsa 10.000 kişi şikayet eder.

Bu durum da çarpık bir algı yaratır genelde.

Yine de Monster nispeten ucuz bir fiyat aralığına oynadığı için özellikle de malzeme kalitesi noktasında sıklıkla eleştiriliyor.

Ben yıllar içerisinde dört farklı modelini kullandım ancak hiçbirisinde 2 seneden uzun tutmadım cihazı.

Hiç garantilik bir durumum olmadı bu dört modelde de ama dediğim gibi belki daha uzun kullansam olabilirdi, bilemiyorum.

Monster Notebook kullanmaktayım ve birkaç ufak tefek driver hatası hariç bir problemini görmedim, oynamak istediğim oyunları akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. Zaten burada da övüyorum ama nedense sosyaldeki kimse Monster'dan yana olmuyor, neden kimse bu markayı sevmiyor acaba benim bilmediğim bir şey mi var?

Öyle bir şey yok. Abra'dan uzakdur. Monster damgalı MSI al.

Geri
Yukarı