Monster Notebook da Technopat ile yollarını ayırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam, dediğin olsun. Sen hâlâ ırkına bile merhameti olmayan birini destekle.
Irkını bu kadar destekliyorsan neden Mısır'da asit banyosuyla askerlerini kör eden Arapları destekliyorsun?

Şerif Hüseyin ve Filistin konusunu bir oku istersen...

İslam'a salla, inanan insanları "sıra size de gelecek" diyerek tehdit et. Çin'in doğu türkistan'da yaptığı zulme destek ver, İsrail'in yaptığı zulme destek ver. Ooh ne güzel erdemlik efendilik, her haltı yap sonra özür dile en erdemli insan sen ol.

Ben sonuna kadar özgür Filistin'i, özgür doğu türkistan'ı destekliyorum, benim İsrail'de ki masumlarla sivillerle onların inançlarıyla derdim yok, aynı şekilde Çin'de dahil buna.

Hayır abi anlamıyorum yahudinin gözünde hayvandan daha aşağılık bir varlık, bir yahudi kölesisiniz hala oturmuş nasıl yahudiyi İsrail'i destekleyebiliyorsunuz anlamıyorum. Vadedilmiş toprak olarak bu ülkenin yarısını bizden koparmak isteyen İsrail vadedilmiş topraklar hedefine ulaşana kadar durmayacağını söyledi. Abi kafanızda bir şeyler canlanıyor mu aloo.

Son düzenleme:
Irkını bu kadar destekliyorsan neden Mısır'da asit banyosuyla askerlerini kör eden Arapları destekliyorsun?

Şerif Hüseyin ve Filistin konusunu bir oku istersen...

Arapları destekliyor muyum? Alakası yok.

Cevap yetkim alındı. @AlayınaGider ben kürdüm.

Son düzenleme:
Hocam yalnız unuttuğunuz sizinde bir şey var hatırlatmak isterim. Bu kişi özür diledi özür dilemek erdemliğin delikanlılığın en iyisidir bir insan özür dileyip halen o insanın özrünü kabul etmeyip üstüne yürümek bana göre insanlığa sığmaz ne demiş orhan baba "hatasız kul olmaz" insan elbet hata yapar önemli olan hatasını anlayıp özür dilemesi özür dilemek, bir acizlik, bir geri adım atma değil; büyük bir erdemdir.
Burası bir forum ve erdem isteyen felsefe bölümüne konu açsın.

Arapları destekliyor muyum? Alakası yok.
RB'nin linç edilmesi Filistinlilere olan fikirleri yüzünden oldu. Madem desteklemiyorsunuz neden tartışma içindesiniz?

Ak koyun, kara koyun ne çok iyi biliyoruz. Merak etmeyin...

Recep Baltaş Uygur Türkleri dışında söylediği herşeyde haklı. O konuda kendisine katılmıyorum ama saygı duyarım.
Haklı veya haksız. Kameralar önünde bir şirketi temsil eden kişi sosyal medyayı böyle kullanamaz. Profesyonellik ile uzaktan yakından alakası yok bunun.

Ben daha çok technopatın geleceği ile endişeleniyorum. Herkes sponsorluktan çıkarsa technopat içerik üretmeye, yayın hayatına nasıl devam edecek? Türkiye'de zaten kaliteli yayın yapan teknoloji kuruluşları bir elin parmağı kadar.
Hocam çıkan candan ümit kesilmez devam eder tabii ki sonuçta ortada bir özür var özür dilemek bana göre dünyanın en büyük erdemli duruşudur karakterli duruştur fakat bizim insanlarımız aynaya dönüp bir kendine bakmıyor baksa her şey değişecek bizim insanlarımız gerçekten öfke delisi olmuş ne özür dileme erdemliğini görür ne pişmanlığı illa üstüne yüreyecek illa öfkeli olacak oysaki Recep Baltaş özürünü dilemiş erdemliğini göstermiş. Ortalık biraz sakinleşince umarım tekrar Technopat'a sponsor olur bazı firmalar fakat bazı firmaların bu tepkisini gerçekten yanlış buluyorum bir insanın özür dilemesine rağmen bazı kesimlere iyi havalı görüneceğim diye sponsorluğunu sonlandırması yanlış bana göre.

Haklı veya haksız. Kameralar önünde bir şirketi temsil eden kişi sosyal medyayı böyle kullanamaz. Profesyonellik ile uzaktan yakından alakası yok bunun.
Herhangi bir şirketi temsil eden birinin fikirleri olmamalı mı? Şirket hesabından açıklama yapsa neyse, bireysel hesabından düşüncelerini paylaşmasından size ne?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı