Fişsiz ürün iadesi olur mu?

brtgu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşlarım bana hediye almışlar ama bana tam olmadı ve gönderirken degişim fişi ya da normal fiş koymamışlar. Fişlere erişim yok hem şehir dışı hem de bulunamıyor. Ürünün etiketi duruyor eğer mağazaya gitsem iade ya da değişim yapabilir miyim?
Mağaza Bershka

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam fiş kanıt olduğu için fişsiz iade pek sanmıyorum.

Merhaba. Arkadaşlarım bana hediye almışlar ama bana tam olmadı ve gönderirken degişim fişi ya da normal fiş koymamışlar. Fişlere erişim yok hem şehir dışı hem de bulunamıyor. Ürünün etiketi duruyor eğer mağazaya gitsem iade ya da değişim yapabilir miyim?
Mağaza Bershka
Fis veya fatura ibrazi yapilmadan urun degisimi yahut iade yapilamaz. Muhasebeye ve stoklar geri urun girisi yapilamadigindan kurumsal magazalardan yapacaginiz bu taleplerinize olumsuz yanit vereceklerdir. Yine de telefonla arayip sormanizda fayda var.

Mağaza Bershka
Telefon numarasi veya email inizi aldılar mi

Mağaza Bershka.

Sanmam hocam.

Mağaza Bershka
Fiş olmadan iade bazı durumlarda olabiliyor. Ben LC Waikiki'de kasiyerlik yaptım ve duruma biraz hakimim. Fişi olmayan müşterilere iade kesinlikle yapılmazken, değişim yapılıyordu ama tabii ki bir şartla. O şart da, müşteriye ürünün nereden (hangi bölgedeki mağazadan) ve ne zaman alındığı soruluyordu. O bilgiler doğrultusunda sistemden fiş çıkartılıyordu. LC Waikiki'de bu mümkündü ve sadece ben bile bir sürü kez bunu gerçekleştirdim müşteri için. Ürünün alındığı şirket bunu yapar mı bilmiyorum ama eğer fişsiz değişim ya da iade yapmıyoruz derlerse siz sistemden fiş çıkartamıyor musunuz diye sorun. Gerekli bilgileri önceden arkadaşlarınızdan öğrenin tabii ki. Yüksek ihtimalle o bilgiler doğrultusunda fiş çıkartırlar ve değişim gerçekleştirebilirsiniz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı