Monster Notebook nasıldır?

Mesut007x

Centipat
Daha fazla  
Yıllardır masaüstü kullanıcısıyım artık yaş da ilerliyor yavaş yavaş laptopa geçme kararı aldım 30k bandında işimi görecek bir laptop arıyorum, Monster Abra A5 v4.4'ü araştırdım, Hepsiburada'da 3 ay sonra ödeme kampanyası da var, kullanan var mı nasıldır? Büyük oyunlarla işim yok Forza 4, Assetto Corsa, ETS 2 tarzı simülasyon oyunları oynuyorum.

Yıllardır masaüstü kullanıcısıyım artık yaş da ilerliyor yavaş yavaş laptopa geçme kararı aldım 30k bandında işimi görecek bir laptop arıyorum, Monster Abra A5 v4.4'ü araştırdım, Hepsiburada'da 3 ay sonra ödeme kampanyası da var, kullanan var mı nasıldır? Büyük oyunlarla işim yok Forza 4, Assetto Corsa, ETS 2 tarzı simülasyon oyunları oynuyorum.

İyi kasa modeli alman lazım bir de şans işi kötüde çıkabilir.

Abra serisine bulaşmanı önermem.

Monster kullanıcısıyım fakat digerlerin söyledigi gibi kötü olan çıkmadı fakat yine de ne olur ne olmaz alma Casper Monster HP gibi ürünlerden uzak durmanı söylerim ya da alabilirsin şans işi belki önerilenler kötü önerilmeyen iyi çıkar kim bilir?

Monster kötü değildir, fiyatına göre iyiydi bir zamanlar.
6 yılda 2 farklı Monster kullandım, fan sesi dışında hiç üzmedi beni. Ama neden kullandım, çünkü Asus, Acer, MSI alamıyordum. Şimdi bakıyorum Monster bunlarla aynı fiyatlara satılır olmuş. Bir manası kalmadı bence.
Diğer markalara yönelip aynı fiyatlarda daha sağlam bilgisayar bulabilirsiniz. Özellikle kampanya vs denk geldi mi bu bahsettiğim markalar çok ucuza gelebiliyor. Ben 2. Monster'ımı geçenlerde sattım ve Asus aldım mesela, bir daha kolay kolay Monster'a döneceğimi sanmam.
Monster servis ve satış olarak çok iyi çalışıyor bu arada haklarını yemeyelim ama dediğim gibi diğer markalara yönelmekte fayda var bana kalırsa.

Monster kötü değildir, fiyatına göre iyiydi bir zamanlar.
6 yılda 2 farklı Monster kullandım, fan sesi dışında hiç üzmedi beni. Ama neden kullandım, çünkü ASUS, Acer, MSI alamıyordum. Şimdi bakıyorum Monster bunlarla aynı fiyatlara satılır olmuş. Bir manası kalmadı bence.
Diğer markalara yönelip aynı fiyatlarda daha sağlam bilgisayar bulabilirsiniz. Özellikle kampanya vs denk geldi mi bu bahsettiğim markalar çok ucuza gelebiliyor. Ben 2. Monster'ımı geçenlerde sattım ve ASUS aldım mesela, bir daha kolay kolay Monster'a döneceğimi sanmam.
Monster servis ve satış olarak çok iyi çalışıyor bu arada haklarını yemeyelim ama dediğim gibi diğer markalara yönelmekte fayda var bana kalırsa.

Excalibur'a bulaşmaman iyi olmuş ben bir kez aldım bedava verseler bir daha almam aldırmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı