Monster Notebook para iadesi alınabilir mi?

zweigo

Hectopat
Alalı daha 1 ay olmadı ama 2 haftayı da geçti maalesef, yani koşulsuz geri veremiyorum. Bilgisayar oyun oynarken o kadar ısınıyor ki elimi koyamıyorum üzerine. Bu kadar sıcaklık çok gerçekten. Elektrik konusunda da sıkıntıları var. Şarjdayken kablolu kulaklık kullandığımda çınlama sesi geliyor ve şarjdan çekince geçiyor ve yine şardayken laptobun kapağında parmağımı gezdirince bir elektriklenme hissediyorum, şarjdan çekince geçiyor. Yazık o kadar para verildi korkmaya başladım. Zaten internette hiç önerilmiyor insanlar tarafından. Servise mi yollayayım? Para iadesi alabilir miyim? Teşekkürler...

Hocam bahsettiğin şeyler hiç normal şeyler değil. Ayıplı mal olabilir. Monster genellikle müşteri memnuniyetinde iyi diye biliyorum. Ürün ayıplı mal kategorisinde ise iade alırsın.

Alalı daha 1 ay olmadı ama 2 haftayı da geçti maalesef, yani koşulsuz geri veremiyorum. Bilgisayar oyun oynarken o kadar ısınıyor ki elimi koyamıyorum üzerine. Bu kadar sıcaklık çok gerçekten. Elektrik konusunda da sıkıntıları var. Şarjdayken kablolu kulaklık kullandığımda çınlama sesi geliyor ve şarjdan çekince geçiyor ve yine şardayken laptopun kapağında parmağımı gezdirince bir elektriklenme hissediyorum, şarjdan çekince geçiyor. Yazık o kadar para verildi korkmaya başladım. Zaten internette hiç önerilmiyor insanlar tarafından. Servise mi yollayayım? Para iadesi alabilir miyim? Teşekkürler...

Servise yollayın.

Hocam bahsettiğin şeyler hiç normal şeyler değil. Ayıplı mal olabilir. Monster genellikle müşteri memnuniyetinde iyi diye biliyorum. Ürün ayıplı mal kategorisinde ise iade alırsın.
Eğer ayıplıysa değişim vs yapmadan direkt alabilir miyim iade?

Servise yollayın.
Sizin veya bir tanıdığınızın başına böyle bir olay geldi mi? Sizce iade alabilir miyim?

Isınma konusunda Monster'in vasat olduğu bir gerçek. Ancak touchpadinizde elektriklenme oluyorsa evdeki elektrik tesisatınıza bir baktırmanızı öneririm. Over voltaj geliyor ya da kaçak akım geliyor olabilir. Bunun sonucunda da parazitlenme yapıyor olabilir cihazda. En iyi yöntem başka bir evde denemek. Böylece malın ayıplı olup olmadığını ya da sorunun sizin elektrik tesisatınızda olup olmadığını anlarsınız.

Servisten olumlu yanıt alıp iade edebileceğinizi düşünmüyorum. Malın ayıplı olduğunu kanıtlamanız gerekiyor.

Isınma konusunda Monster'in vasat olduğu bir gerçek. Ancak touchpadinizde elektriklenme oluyorsa evdeki elektrik tesisatınıza bir baktırmanızı öneririm. Over voltaj geliyor ya da kaçak akım geliyor olabilir. Bunun sonucunda da parazitlenme yapıyor olabilir cihazda. En iyi yöntem başka bir evde denemek. Böylece malın ayıplı olup olmadığını ya da sorunun sizin elektrik tesisatınızda olup olmadığını anlarsınız.

Servisten olumlu yanıt alıp iade edebileceğinizi düşünmüyorum. Malın ayıplı olduğunu kanıtlamanız gerekiyor.
Touchpadimde elektriklenme yok. Anakartta elektrik kaçağı olabilir gibi geliyor. Ayrıca bu kadar ısınması iade istemek için yeterli değil mi gerçekten. Yanmasını bekleyeyim garanti bitmeden evvel.

Geri
Yukarı