Monster Notebook pişman eder mi?

Bu aralara laptoplar pahalandı ama Monster Notebook almak istiyorum. Sizce Monster Notebook alsam pişman olur muyum?

Ya da önerebileceğiniz oyuncu laptopları var mı?
Monster notebook biraz şans işi. Şikayet eden de var, memnun kalan da. Eğer almayı düşünüyorsan tam zamanı çünkü bu gidişle hiç ucuzlamayacak. Ta ki ihracat yapıp Türk Lirasını ticarette önemli hale getirene kadar.

Çok methettikleri için MSI bilgisayar aldım, daha ilk haftada kullanım zorlukları ile karşılaşmaya başladım. Diz üstünde kullanayım diyorum, tasarımda keskin hatları olduğu için ya dizimi çiziyor ya da bileğimi. Ekran çerçevesinde alt tarafın dışarıya çıkık olmasından led aydınlatma parlama yapıyordu baskı oluşunca. Klavyede tek bir ışık rengi var o da kırmızı idi. Tuşlar çok dışarı çıkık olduğu için ekranı kapatıp ertesi gün açtığımda tuş izleri ekrana çıkıyordu yani baskı yapıyordu. Bir ısınması var anlatamam; fan en yüksek ayarda olmasına rağmen ısı epeyce fazla idi. USB Type C portuna telefonu bağladım şarj olsun diye, telefonu görmedi. Bir klavyesi var, mühendisler yazı yazılmasın diye kasıtlı yapmış sanki. En sonunda "eeeeeee yeter" dedim ve 1 ay dayanabildim. Sakın Monster'a çamur atmayın! Teknoloji elbette şans işi, Ferrari de alsanız kontağı 2. açışta sorun yaşamayacağınız anlamına gelmez. Zaten bilişim işinde olduğumdan bir çok kişiye Monster aldırmıştım da ben neden gidip MSI aldım o da arandığım içinmiş. Ha, ne almayın derseniz Casper diyebilirim mesela :) Fakat firma olarak sattığı malın arkasında bu kadar duran başka bir firmaya rastlamadım. Monster SSD hız sonucu 1000 üstü değerlerde, MSI SSD 800lerde idi. Ayrıca bilgisayara 8 GB ram ve 1 TB Seagate disk de taktırdım. Piyasadaki en uygun fiyatlı yedek parça tedarikçisi bence. Monster firmasında çalışmıyorum bu arada :) Sadece deneyimlerimi paylaşmak istedim. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı