Monster Notebook Prizde Aşırı Kasma Problemi

Laurus

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Orman Mühendisi
Arkadaşlar 2 senelik Monster notebook kullanıcısıyım ve daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştım, ta ki şarj aletim bozulup yenisini alana kadar. Sorunumu bir örnekle açıklayayım; CS:GO oyununda eskiden prizde çalışırken +200 FPS alırken şu an 100 bile olmuyor, olsa da oyun kasarak ilerliyor. Pilde çalışırken oyunlar çok iyi performans vermese de prizde takılı halinden daha iyi, yani çok az bir kasma ile oynuyorum. Acaba aldığım şarj aletinden kaynaklı olabilir mi ya da yanlışlıkla bir ayar mı değiştirdim? Ki bu da biraz imkansız üçe yakın format attım. Ayrıca şarj aleti modeli itibari ile eskisinin aynı özelliklerini taşıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal ürün almadıysanız, üstündeki değeri sağlamayan bir üründür. Orijinal ürün ile değiştirin.

Tam tersi bir durum olsaydı yani sarja takılı değilken düşük olsaydı performans diyecektim ki güç tasarrufuna alıyor kendini ama sarja takılıyken olması biraz saçma geldi.Güç ayarları bir kontrol edin siz yine de.

Orijinal ürün almadıysanız, üstündeki değeri sağlamayan bir üründür. Orijinal ürün ile değiştirin.
Merhabalar öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, sanırım söylediğiniz doğru olabilir şu an yurt dışında olduğum için servise gönderemiyorum yenisi için fakat ek olarak şunu da sormak istiyorum; pilde ve prizde yaklaşık olarak aynı fps oranını yakalarken prizde olduğu anlarda kasmalar oluyor bunun tam tersi olması gerekmez mi? Aklım çok karışık servise gönderirken bile sorunun ne olduğunu tam olarak açıklayamayacağım sanırım.
Tam tersi bir durum olsaydı yani sarja takılı değilken düşük olsaydı performans diyecektim ki güç tasarrufuna alıyor kendini ama sarja takılıyken olması biraz saçma geldi.Güç ayarları bir kontrol edin siz yine de.
Selamlar iyi akşamlar, aynı düşünceleri bende yaşıyorum durumun tam tersi olması gerekirken böyle bir sorunla karşılaştım ayrıca bir üst mesajda ek olarak belirttiğim soruna göz atarsanız çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı