Monster Notebook

Monster tam anlamıyla performans için yapılmıştır. Oyunlarda yüksek performans verir sizi üzmez, ancak;
1. Kasa kalitesi diğer dizüstülere göre düşüktür. Kasayı MSI'dan alır. Modele göre değişebilir. Ama sağlamlık konusunda taviz vermez gayet sağlamdır.
2. Soğutma konusunda... Turbo fan özelliği gayet iyi soğutuyor. Ek olarak diğer firmalara göre turbo fanı daha iyi soğutuyor, ama şöyle bir sorun var ki elektrik süpürgesi kadar ses çıkarıyor.
3. Kalite. Kalite konusunda aman aman iyi denemez. Zira Monster Doğan arabaya Ferrari motoru takılmış gibidir. Dışarıdan pek de iyi görünmez. Ama dedigim gibi sağlamdır.
4. Gelelim teknik servise. Teknik servisi hiçbir firmada yoktur. Ürünlerini gerçekten iyi takip ediyorlar. Sizi yüz üstü bırakmıyorlar. Arkadaşım bu tozlandı diye göndermişti, 2 gün sonra temizlenmiş macunu yenilenmiş şekilde geri geldi. Ekranda piksel sorunu çıktı, yenisini verdiler vb.
Ayriyetten eğer beğenmezseniz geri iade edebiliyorsunuz.

Hocam Monster alacak insan şunu kesinlikle diyebilmeli, "Ben bu ucuz fiyata böyle üst düzey performans satın alıyorum, biliyorum ki bunun dezavantajı kasa kalitesi, görünümü vesairedir."
Bu nedenle siz sadece performans istemiyorsunuz. :) Çünkü bunu isteyen insan görünüme hiç önem vermez.
Siz Asus'u alın. 850 gayet yetecektir.

Aslında ilk defa notebook kullanıcağım. Görünüş o kadar da önemli değil. Teknik servisinin çok iyi olduğunu duymuştum. Aynı fiyata daha performanslı bir notebook mevcut mu ?

Nasilsiniz beyler iyisinizdir insallah 8 ila 9 bin arasi bi butcem var diyebilirim belkide daha fazla bilemiyorum tam orasini :D universite kazandim babamdan istedim zaten gecen yillarda kazan istedigini alirim falan filan konusmalari geciyordu. Acikcasi butcemizi cok fazla zorlamadan bi oyuncu bilgisayari bakiyorum 2 arkadasimi sordum monster mi msi mi diye birisi msi birisi monster dedi. Benim tercihim monsterden yana. Acikcasi yilin oyunlarini yuksek ayarda oynamak istiyorum su ozellikleri var yaklasik 9.100 tl bu kadar parayi verip sonradan pismanlik yasarmiyim kullananlar varsa beni bilgilendirebilirmi lutfen
MONSTER TULPAR T7 v11.1
16GB Ram
8 gb VGA nvidia gtx 1070
CORE i7 3.80 ghz
256gb ssd/// 1 tb hdd

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı