Monster Notebook yanındaki SD girişi nedir?

Scoflame

Femtopat
Daha fazla  
Fotoğraflarını bırakıyorum. Monster Notebook ile gönderilmiş ama laptopumda yalnızca C var, D vs yok. Bu SSD fake mi? Sırf giriş olduğunu belli etmek için mi? Algılayamıyorum.

Dosya Ekleri

• 6B1A3E5C-38DA-4F01-AD67-935E8FF2AA77.jpeg
    6B1A3E5C-38DA-4F01-AD67-935E8FF2AA77.jpeg
    180,7 KB · Görüntüleme: 173
  • CA71CCBC-F898-435C-869E-67564915B1CD.jpeg
    CA71CCBC-F898-435C-869E-67564915B1CD.jpeg
    112,7 KB · Görüntüleme: 144
Fotoğraflarını bırakıyorum. Monster Notebook ile gönderilmiş ama laptopumda yalnızca C var, D vs yok. Bu SSD fake mi? Sırf giriş olduğunu belli etmek için mi? Algılayamıyorum.

Bak şimdi bu SD kart girişi yani telefonlara falan takıyoruz ya heh onun için o kabın içine SD kartı takıyoruz sonra ikisini de laptopa.

O bir SSD değil hocam. MicroSD kartların adaptörünü oraya takıyorsunuz. MicroSD kartlar daha mobil cihazlar için üretilen düşük kapasiteli kartlardır. İçi boş kalacağına böyle bir plastik parça konarak yabancı maddelerin o sokete zarar vermesi engellenmiş. O parçanın orda kalması daha iyi olur sizin için.

Fotoğraf makinen var ise, videolar vs. Aktarmak için veya eski araçlarda müzik için. SD kart girişi.

Çalışmıyor ise SD kartın girişini temizleyin veya başka kart deneyin.

Fotoğraf makinen var ise, videolar vs. Aktarmak için veya eski araçlarda müzik için. SD kart girişi.

Çalışmıyor ise SD kartın girişini temizleyin veya başka kart deneyin.
Hocam o bir kart değil soketi korumak için konmuş bir plastik parçası bariz şekilde.

Hocam o bir kart değil soketi korumak için konmuş bir plastik parçası bariz şekilde.
Kusura bakma fark etmedim zaten gözlük takan biriyim :D dediğim gibi oraya fotoğraf makinesi vs. İçin SD kart takma girişi. Bendede var ve günlük hayatımda kullanıyorum aşırı kullanışlı sadece 30MB/S veriyor o sıkıcı. Sanırım kart ile alakalı.

Eğer kart sandığınız şeyin diğer tarafında parlak pinler yoksa gerçek değildir.

Kusura bakma fark etmedim zaten gözlük takan biriyim :D dediğim gibi oraya fotoğraf makinesi vs. İçin SD kart takma girişi.
Bende de gözlük var. 😗

Yeni konular

Geri
Yukarı