Monster Pusat Clutch gamepad alınır mı?

Waxcy1

Picopat
Daha fazla  
Pes,FIFA ya da Forza gibi oyunlar oynamak için almayı düşünüyorum fikirleriniz nelerdir?

Hocam ben F710 almadan önce onu araştırmıştım analoglarda %20 ölü bölge var yani aşırı fazla analogları da geçtim tetiklerdede aşırı derecede ölü bölge var yani öyle Forza'da da zevk alamazsınız yani size vereceğim tavsiye Monster almayın.

Hocam ben F710 almadan önce onu araştırmıştım analoglarda %20 ölü bölge var yani aşırı fazla analogları da geçtim tetiklerdede aşırı derecede ölü bölge var yani öyle Forza'da da zevk alamazsınız yani size vereceğim tavsiye Monster almayın.

FIFA ya da pes için durum nasıldır?

hocam ben daha önce f710 kullanıyodum çok memnundum 4 yılın ardından sol analog çalışmasında problem olmasada parmağın altında hafif boşluk oluşmaya başladı bende rahatsız olduğum için ilk pusata baktım youtube videolarına güvenereten satın aldım sonra burdaki yorumları görünce siparişi iptal ettim ve msi gc30 v2 aldım 3 gün oldu elime ulaşalı f710 dan farklı tuş dizilimi olduğu için genelde fc24 oynuyorum ve ben tetik tuşlarını tek parmakla oynamaya alışmışım şu an parmak mesafesi yetmediği için 2 parmakla oynamaya çalışıyorum bunun dışında oyun kolundan memnunum

Geri
Yukarı