Bilişim alanında tam olarak ne anlatılıyor?

Cicenes35

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar meslek lisesine gideceğim 2 tane hedefim var. Ya bilgisayar teknisyeni olup azerbayacan'a gitmek ya da asker olmak. Lisede bilişim alanını seçeceğim ancak merak ettiğim bir durum var, bilişim alanında tam olarak ne anlatılıyor? Diller mi anlatılıyor? Hangi diller anlatılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar meslek lisesine gideceğim 2 tane hedefim var. Ya bilgisayar teknisyeni olup azerbayacan'a gitmek ya da asker olmak. Lisede bilişim alanını seçeceğim ancak merak ettiğim bir durum var, bilişim alanında tam olarak ne anlatılıyor? Diller mi anlatılıyor? Hangi diller anlatılıyor?

Yazılım dalına girceksen 9. sınıfta Python 10. sınıfta C# 11. sınıfta HTML 12. sınıf zaten staj. Ama bunun yanlarında başka meslek dersleri de var tabii 9. sınıfta mesela bilgisyar parçalarını öğrendiğin bir ders var.

Yazılım dalına girceksen 9. sınıfta Python 10. sınıfta C# 11. sınıfta HTML 12. sınıf zaten staj. Ama bunun yanlarında başka meslek dersleri de var tabii 9. sınıfta mesela bilgisyar parçalarını öğrendiğin bir ders var.

Ben tam olarak bilgisayar parçaları ile ilgili ilgileniyorum.

Java script den başlatırlar diye düşünüyorum dil olarak full dil ağırlıklı değil ama 12.sınıfta staj görüyorsunuz birde sanırım teknik lise mi anadolu mu hocam?

Burada alacağın derslerin tablosu var.
Screenshot_2024_0427_224801.jpgScreenshot_2024_0427_224810.jpg
Bizzat okudum, sorun olursa cevaplarım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı