Monster Pusat glutch 1100TL alınır mı?

O fiyatlara çıkıyorsan direk Xbox 9. nesil kol alman daha iyi olur. Hayatım boyunca iade değişim gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalmadım (şükür) o yüzden yurt dışı süreci normalden nasıl farklı olur bilemiyorum.
Hiç stick drift sorunu yaşadınız mı? Ne kadardır kullanıyorsunuz?

9. Nesil Xbox ve Pusat clutch kullanıyorum, ikisinin de keyfi ayrı ama Xbox kalitesi tartışılmaz bir şekilde önde.
Pusat clutch Fiyat/Performans olarak çok iyi. Tavsiye ederim.

Diğer mağazalara ne kadar güvenebiliyorsan bu mağazayada güvenebilirsin. Dediğim gibi alabiliyorsan en iyisi 9. nesil Windows tam destek veriyor eğer almıyorsan 8BitDo tercih senin.

Bunu aldım 2050TL'ye. Diğer 9. nesillerden farkı yok değil mi? Electric volt serisi dediği rengi sanırım. İyi bir alışveriş mi oldu?

9. nesil Xbox ve Pusat Clutch kullanıyorum, ikisinin de keyfi ayrı ama Xbox kalitesi tartışılmaz bir şekilde önde.
Pusat Clutch Fiyat/Performans olarak çok iyi. Tavsiye ederim.

İkisini almaya gerek var mı? Ayrıca bir üstteki mesajıma, aldığım ürüne bakıp yorumlama şansınız var mı lütfen.

Son düzenleme:
Bunu aldım 2050TL'ye. Diğer 9. nesillerden farkı yok değil mi? Electric volt serisi dediği rengi sanırım. İyi bir alışveriş mi oldu?

İkisini almaya gerek var mı? Ayrıca bir üstteki mesajıma, aldığım ürüne bakıp yorumlama şansınız var mı lütfen.

Oraya çıkmışken benim tercihim şahsen MSI olurdu.

Oraya çıkmışken benim tercihim şahsen MSI olurdu.

Xbox ve 8BitDo'nun altı olarak görülüyor toplulukta gc serisini diyorsan. Attığım linkteki 9. nesil Xbox gamepadini 2K ya aldım. Bayağı ucuz piyasaya göre. Bir eksiği veya farkı yok değil mi? Eksik parça veya alt modeli değildir diğer 9. nesil Xbox'lardan değil mi?

Ben normalde monster pusat alacaktım sadece, xbox görünce kalitesi hoşuma gitti onu da aldım. İkisinide almana gerek yok.

Güzel bir fiyata almışsın, iyi oyunlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı