Monster Pusat K3 Pro nasıl bir klavyedir?

• Konuyu başlatan Woxel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 113
  • Görüntüleme 9B
Gerçekten Outemu Red ise alınabilir. Müşteri hizmetlerinden bilgi alan var mı?

Wobel bilgi aldığında veya klavye eline ulaştığında bizi bilgilendirirsen çok güzel olur

Canlı desteğe ulaştım. Zoom'dan bağlanıp sordum. Hangi Switch'i istersiniz diye sordu. Kırmızı olarak foruma önereceğim dedim. Evet yeni parti kırmızı ve sitemizden alınca kırmızı Hepsiburada'dan alınca Blue geliyor dedi. Switch markasını sordum. Eskiden outemuyla çalışıyorduk ancak yeni gelen partide bize marka bildirmeksizin kırmızı dememiz söylendi. Yine de yetkiliye mesaj atıyorum e posta bırakın 20 dakikaya dönüş yapacağım deyip yolladı. Bakalım hayırlısı. Aksini iddia ederlerse eğer elimde güzel bir kanıtım olacak.

Canlı desteğe ulaştım. Zoom'dan bağlanıp sordum. Hangi Switch'i istersiniz diye sordu. Kırmızı olarak foruma önereceğim dedim. Evet yeni parti kırmızı ve sitemizden alınca kırmızı Hepsiburada'dan alınca Blue geliyor dedi. Switch markasını sordum. Eskiden outemuyla çalışıyorduk ancak yeni gelen partide bize marka bildirmeksizin kırmızı dememiz söylendi. Yine de yetkiliye mesaj atıyorum e posta bırakın 20 dakikaya dönüş yapacağım deyip yolladı. Bakalım hayırlısı. Aksini iddia ederlerse eğer elimde güzel bir kanıtım olacak.
Yıkıldım şu an, hepsiburadadan blue geliyormuş :(

Yıkıldım şu an, hepsiburadadan blue geliyormuş :(
Bakalım hocam eğer sitelerinden red gelecekse ve gerçekten outemuysa çok avantajlı. Ancak şöyle bir komik durum var ki satış danışmanı Outemunun yazılışını bilmiyor. Bana chatten Outemu ve Contenti yazmamı söyledi. Ben yazılışını bilmiyorum siz bana atın yetkiliye ileticem ve sorucam dedi. Çalışanların bilgi seviyesi cidden benim çok üstümde sanırım. Onlarla aşık atmak bana düşmez. Webcam açıp kulaklık takınca zaten güzel bir çalışan olunuyor bu devirde bilgiye ne gerek var ki (!)

Bakalım hocam eğer sitelerinden red gelecekse ve gerçekten outemuysa çok avantajlı. Ancak şöyle bir komik durum var ki satış danışmanı Outemunun yazılışını bilmiyor. Bana chatten Outemu ve Contenti yazmamı söyledi. Ben yazılışını bilmiyorum siz bana atın yetkiliye ileticem ve sorucam dedi. Çalışanların bilgi seviyesi cidden benim çok üstümde sanırım. Onlarla aşık atmak bana düşmez. Webcam açıp kulaklık takınca zaten güzel bir çalışan olunuyor bu devirde bilgiye ne gerek var ki (!)
Az önce ben de görüştüm, bana da hepsiburada'dan tam olarak ne geleceğini söyleyemem dediler. Garip...

1610963495057.png

Sanırım gerçekten outemu. Alınabilir. Hatta alınmalı. Mükkemmel fiyat.

Red Switch ve Blue Switch farkı nedir acaba? Bir de klavyede en iyi Red Switch mi oluyor? Hangisi olduğu nasıl anlaışılır son sorum da bu.

Red Switch ve Blue Switch farkı nedir acaba? Bir de klavyede en iyi Red Switch mi oluyor? Hangisi olduğu nasıl anlaşılır son sorum da bu.
En iyi switch yoktur. Sessizlik istiyorsan red switch, sesli ve hangi tuşa bastığını hissetmek istiyorsan blue switch almalısın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Red Switch ve Blue Switch farkı nedir acaba? Bir de klavyede en iyi Red Switch mi oluyor? Hangisi olduğu nasıl anlaışılır son sorum da bu.
Red Switch daha sessiz ve yumuşak. Blue ise yan odadan duyuluyor ve basması sert. Bu sebeple FPS/MOBA oyuncuları Red seviyor. En iyisi demek kişiden kişiye değişir. Bence mesela Green en iyisi.

Geri
Yukarı