Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad alınır mı?

Alınır hocam. Bende eski nesili var. Bluetooth desteği yok. Kendi alıcısı ile çalışıyor. Dediğiniz gibi içinden adaptör çıkımıyormuş.

180 TL'yken almıştım, o parayı hak etmediğinden dolayı biraz kullanıp 150 TL'ye satmıştım. 300 TL verenlere gülerim.

Alınır hocam. Bende eski nesili var. Bluetooth desteği yok. Kendi alıcısı ile çalışıyor. Dediğiniz gibi içinden adaptör çıkımıyormuş.

Zaten küçüklüğü ve dongle USB hariç eskisine göre daha iyi gözüküyor denemeden bilemem ama şu an şöyle bir sıkıntı var ki Türkiye'de bir tane inceleme var ve o adamda çalışmıyor umarım kronik bir sorun değildir bizde sıkıntısız kullanırız.
180 tl'yken almıştım, o parayı hak etmediğinden dolayı biraz kullanıp 150 TL'ye satmıştım. 300 TL verenlere gülerim.

Peki. Niye 300 TL verilmez şu anki piyasada bu fiyata pek gamepad göremedim.

Cuma günü verdiğim siparişi bu sabah kargoya verilmeden hemen iptal ettim. Ben yarış oyunları için alacaktım o yüzden analog tuşları çok önemli ve videodan gördüğüm kadarıyla analogların yarısı ölü bölgede.

Bende ürünü iade ettim, ölü bölge trigger tuşları beni korkuttu. Aynı zamanda 300 TL verip kablosuz olarak Xinput desteği olmadan oynamak mantıksız geldi. Öğrenciyim ama mecbur bir süre daha para biriktirip pahalı olsa da başım ağrımasın diye x-box gamepad almayı düşünüyorum.

Bende ürünü iade ettim, ölü bölge trigger tuşları beni korkuttu. Aynı zamanda 300 TL verip kablosuz olarak Xinput desteği olmadan oynamak mantıksız geldi. Öğrenciyim ama mecbur bir süre daha para biriktirip pahalı olsa da başım ağrımasın diye x-box gamepad almayı düşünüyorum.
Ben gamesir t4 pro aldım herkes çok öneriyordu aliexpressten aldım isterseniz bi bakın ödül dostluğu ile baya uyguna geliyor

300 tl'ye kablosuz xinput desteği olmayan bir gamepad pc için alınmamalı bence. Yurt dışından alırsanız yarı fiyatına çok daha uygun modeller mevcut.

Maalesef yeni üründe içinden bir adaptör çıkmıyormuş sanırım.

Üründen adaptör çıkmıyor direk Bluetooth ile bağlanıyor artık.

Şimdi videosunu izledim umarım kronik bir sıkıntı değildir. Monsterada yarın iletişime geçmeyi düşünüyorum bu konu hakkında teşekkür ederim.

Sanırım çalışmıyor gamepad bir arkadaş video yüklemiş onda çalışmıyor dedi sürücüler ile düzeltilebilir ama sanırım daha sürücüler falanda yok.

Ürünü kablosuz olarak PC'de kullanmak isterseniz Xbox360ce gibi bir uygulama kullanmanız gerekmekte fakat kablolu bir şekilde sorunsuzca kullanabiliyorsunuz.

Fakat şahsi fikrim ürünün driver güncellemeleri gelmeden alınmaması şeklinde, ürüne bir de inceleme aptım isterseniz burada. Şu an yaptığım şey toplum kurallarına uyuyor mu bilmiyorum ilk paylaşımıım spam sayılmaz umarım (yeniyim de :) )

Yeni konular

Geri
Yukarı