Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad alınır mı?

Talha Doğrusoy

Hectopat
Merhaba, şu an Monster yeni gamepad çıkardı: Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad | Monster Notebook
Sizce alınır mı? Eğer alınır diyorsanız şu an almayı düşünüyorum ve maalesef bana şöyle bir SMS geldi ve siteden kaldırdı. Daha Monster Pusat Pro Xbox tasarımlı stoklara gelmeyecektir diye ve sitesinde öyle bir ürün de yok. Bu ürün de PS tasarımlı sizce alınır mı? (Siz de bilmeyebilirsiniz ürün yeni çıktı ama :) tahminler de olabilir önemli şu an benim için)

Sanırım çalışmıyor gamepad bir arkadaş video yüklemiş onda çalışmıyor dedi sürücüler ile düzeltilebilir ama sanırım daha sürücüler falanda yok.

Nasıl yani daha çıkmadı ki yani demek istediğim cuma günü ürün çıktı ve hafta sonu dışarı çıkma yasağı var anlamadım.
Sanırım çalışmıyor gamepad bir arkadaş video yüklemiş onda çalışmıyor dedi sürücüler ile düzeltilebilir ama sanırım daha sürücüler falanda yok.

Şimdi videosunu izledim umarım kronik bir sıkıntı değildir. Monsterada yarın iletişime geçmeyi düşünüyorum bu konu hakkında teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Nasıl yani daha çıkmadı ki yani demek istediğim cuma günü ürün çıktı ve hafta sonu dışarı çıkma yasağı var anlamadım.

Şimdi videosunu izledim umarım kronik bir sıkıntı değildir. Monsterada yarın iletişime geçmeyi düşünüyorum bu konu hakkında teşekkür ederim.
ne demek yardımcı olabildiğim için ben mutluyum bende almak istediğim için araştırıyorum ondan denk geldim başka alıp onda sıkıntı olan var mı diye merak ettim görünce de yazdım

Ne demek yardımcı olabildiğim için ben mutluyum bende almak istediğim için araştırıyorum ondan denk geldim başka alıp onda sıkıntı olan var mı diye merak ettim görünce de yazdım.

Bende sipariş ettim ve kutusundan çıkarmayı düşününmüyorum başka inceleme videoları gelmeden eğer gelen videolarda sıkıntı olmazsa açabilirim. Ve isterseniz başka inceleme videosu olumlu çıkarsa bende açınca hangi durumda olduğunu yazabilirim.

Bende sipariş ettim ve kutusundan çıkarmayı düşününmüyorum başka inceleme videoları gelmeden eğer gelen videolarda sıkıntı olmazsa açabilirim. Ve isterseniz başka inceleme videosu olumlu çıkarsa bende açınca hangi durumda olduğunu yazabilirim.
bildiğim kadarıyla 14 günde iade edilebiliyormuş o yüzden açabilirsiniz bence

Yeni konular

Geri
Yukarı