Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad İncelemesi

NBA 2K21'i arkadaşınız BT modunda mu kullanıyor ve kaçıncı nesil Xbox kolu ? Güncel olarak 9. nesil Xbox kolu NBA 2K21'de kablosuz modda BT ile tak çalıştır şeklinde görmüyor. Her tuşu manuel ayarlamak gerekli ve tuşlar da kol üstündeki gibi X, A şeklinde görünmüyor sayılar var. Kısaca BT modunda NBA 2K21 görmüyor, kablo ile problem yok.

BT modu, ben de monster cihazımda sorunu çözdüm hiçbir problem yok. 9. Nesil Xbox kolu kullanıyor arkadaşım ve BT'de kullanıyor, ayarlar oyun tarafından otomatik atandı, normal maçlarda titreşim var yalnızca online müsabakalarda yok.

Ne yazık ki bu sorun yüzünden iade etmiştim gamepadi.

Bende Monster Pusat gamepad vardı (Xbox stili olan) çok güzeldi fakat R2 ve L2 takılmaya başladı. Kadıköyde bulunan servise götürdüm ve Bluetooth modelle değiştirdiler. Kolu Bluetooth ile bağladığımda ne yazık ki sadece Steam algılıyor, Rocket League algılamıyor ve titreşim çalışmıyordu. Kabloyla bağladığımda ise Rocket League algılıyor titreşim de çalışıyor. Sıkı bir Rocket League oyuncusu olarak iade ettim. İade etme nedenim ise kablosuz olarak Rocket League oynayamamam ve DualShock tarzında olmasıydı.

Xbox gamepad tarzını çok beğeniyorum. İade ettikten sonra Xbox tarzı Xinput destekli kablosuz bir gamepad aradım ama maalesef bulamadım. Şu an Rocket League oynayamıyorum... Bu üzücü.

Fikrinize katılıyorum, görüntü olarak Monster Gamepad F710'a göre çok daha şık.

Ben bunu değil ama bundan bir önceki Bluetooth'suz olanını kullandım. Bir keresinde yere düşürdükten sonra LB tuşu içe çöktü. Çöktükten sonra bir kalemle düzelteyim dedim bu sefer tamamen koparttım tuşu. Kendi hatam olduğu içinde servise göndermedim attım cihazı çöpe.

Bundan önce F710 kullandım. Onu da defalarca düşürmüştüm ama hiç problem yaşamadım. 2,5-3 sene sonra tuşlarından bir tutuklu yapmaya başlamıştı o yüzden değiştirmiştim.

Yani ne kadar şık olursa olsun malzeme kalitesi bana göre F710'dan daha düşük. Kullanırken yere düşürmemeye çalışın.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…