Monster (RTX 3050) Abra A5 v 17.1 ile nasıl mining yapılır?

Emirhan3351

Decapat
Daha fazla  
Özellikler: RTX 3050.
8 GB RAM.
Intel i5 11400h (11. nesil)

Birçok denememe rağmen ETH ve fazla bilinmeyen bir coinin madenciliğini yapmaya çalıştım fakat hepsinde aynı sonucu aldım. Muhtemeldir ki sistemle ilgilidir ama sizin görüşlerinize de danışmak istedim. Elektriğe para vermeyeceğim gelen paranın hepsi kar olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız 4 GB galiba ETH kazamazsınız bunu baştan söyleyelim. Ben size Nicehash üzerinden CFX kasmanızı tavsiye ediyorum.

Ekran kartınız 4 GB galiba ETH kazamazsınız bunu baştan söyleyelim. Ben size Nicehash üzerinden CFX kasmanızı tavsiye ediyorum.
Bahsettiğiniz uygulama stabil olmadığından kaldırdım benle ilgilide olabilir. CFX öneriniz güzel bir öneri uygulayacağım.

Son düzenleme:
Nasıl bir stabilite sorunu yaşadınız ki ? Yardımcı olalım.
Login kısmında beyaz ekran verdi ve çözemedim. Redditlerindede aynı sorunu yaşayan çok insan var. Bende bitcoin cüzdan adresiyle devam ettim. Ardından Octopus yani CFX benchmarkı yapılamadı haliyle miningini yaptırmadı diğer sağlayıcıları araştırıyorum.

Login kısmında beyaz ekran verdi ve çözemedim. Redditlerindede aynı sorunu yaşayan çok insan var. Bende bitcoin cüzdan adresiyle devam ettim. Ardından Octopus yani CFX benchmarkı yapılamadı haliyle miningini yaptırmadı diğer sağlayıcıları araştırıyorum.
Hocam direkt T-Rex miner indirip yapmanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı