Monster servise göndermeyip bilgisayarcıya macun yeniletmek

BerkayCoskun00

Decapat
Daha fazla  
Monster Abra A7 V11 kullanıyorum servise gönderme zamanı geldi ama göndermeye korkuyorum bir aksilik falan çıkar diye o yüzden oturduğum şehirdeki bilgisayarcıyı götürsem macun falan yeniletsem nasıl olur garanti dışına çıkar mı?

Monster Abra A7 V11 kullanıyorum servise gönderme zamanı geldi ama göndermeye korkuyorum bir aksilik falan çıkar diye o yüzden oturduğum şehirdeki bilgisayarcıyı götürsem macun falan yeniletsem nasıl olur garanti dışına çıkar mı?

Servise göndermekten neden korkuyorsun ki? Asıl bilgisayarcıdan kork bence.

Servisten niye korktuğunuzu anlatamadım?

Servisten korkma ben götürdüm fan temizliği yaptılar, termal macun bir de ben HDD istedim para verdim HDD taktılar şu an çok rahatım.

Garanti gibi durumlarda en doğrusu servis olur ama siz bilgisayarcı gibi yerlere götürürseniz parçalarınız çalınabilir ama siz bilirsiniz.

Bir macun için göndermeye gerek yok. Kargoya vermeye/almaya uğraşacaksın. En kötü 15-20 gün bilgisayarsız kalacaksın. Bilgisayardan anlayan tanıdığın varsa ona yaptır maksimum 10 dakikalık iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı