Monster T5 v21.6 vs T7 v25.1

Nette dolaşacağım, film izleyeceğim ya da pilde kullanacağım zaman bilgisayarı açarken delete basılı tutuyorum BIOS'a girdim. Sağ Shift+ sağ CTRL +sol alt+F2 seçeneklerden ms-hybrid F10 ve yes. Bu kadar 5 saniyemi almıyor.

Hocam yardım eder misiniz T7 v25.1 aldim BIOS menüsünden format atmaya geçemiyorum.
Vallahi mobilite anlamında yanında çok şık bir sırt çantası hediye geliyor kullanıyorum 3 haftadır hiç zorluğunu görmedim göreceli kavram kişiden kişiye değişir bundan önceki ROG G15 makinemda 3.5 kg idi adaptör ile birlikte aynı his benim açımdan taşıma anlamında ama bu makine 17.3 inç çerçevesiz ROG G15 ekranı bunun ekranın yanında oyuncak ekran gibi çok ufak kalıyor iyi ki 17.3 inç almışım diyorum gerek Excel Word çalışma işlerim mailbox kullanımı gerek multimedya ve Gaming 17.3 bence süper rahatlık kullanım açısından ne ağırlığından taşımasından ne de cihazdan zerre pişmanlığım yok keyifli bir şekilde kullanıyorum :) :) plastik kasa ROG'dan sonra ilaç gibi geldi bu makine bana :) :)

1080p Full HD 144Hz 3ms IPS %100 sRGB panel var v25.1 de panel anlamında tereddüttün var ise olmasın çok güzel renk doğruluğu iyi olan bir panel memnun kalırsın. 1080p Ultra ayarlarda halen oyun anlamında en iyi komfigürasyın bence 165Hz 144 Hz çok aşırı fark olmaz 2K oyun oynarım çok dersen bence RTX3060 130W Max-P benim şahsi görüşüm 1080p için top seviyede sorunsuz bir kart 2K oyun için 3070-3080 de çok akıcı keyifli kullanırsın ne derece 2gerekli 2K oyun oda ayrı mesele AAA oyunlarda bilmeme soru işareti tercih meselesi ama RDR2 Ultra'da MUX açık 90 FPS oynuyorsun zaten bu makineda ve 75 derece sıcaklığı geçmiyor bu gayet yeterli değil mi sence? 2K bence halen tam oturmadı piyasada diye düşünüyorum stabilite anlamında.

Hocam yardım eder misiniz T7 v25.1 aldim BIOS menüsünden format atmaya geçemiyorum.

Geri
Yukarı