Monster T7 20.5 alınır mı?

Bütçe
30000

ulaş taş

Zeptopat
Daha fazla  
Monster laptoplar için ortada çok fazla yorum var hem olumlu hem olumsuz. Ben Tulpar T7 20.5 PC'yi almak istiyorum ama çekiniyorum. Tavsiye eder misiniz? Kullanıcı yorumlarınızı duymak isterim ve kullanan olsun kullanmayan olsun bu PC'yi önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
20.5'i bilmiyorum, 20.4 kullanıyorum, genel kanı olarak çok olumsuz yorumlar mevcut, bazıları da haklı maalesef. Başlarda ufak tefek sorun vardı ancak beni üzecek bir durumla karşılaşmadım hiç, hele hele ısınma problemi hiç yaşamadım. Sen gidip laptopun hava çıkışlarını kapalı şekilde kullanırsan getir en iyi! Laptopu yine de ısınır :) ancak uzun vadeli kullanmamak gerek ben öyle düşünüyorum, yılı dolmadan satıp masaüstüne geçerim :)

Monster laptoplar için ortada çok fazla yorum var hem olumlu hem olumsuz. Ben Tulpar T7 20.5 PC'yi almak istiyorum ama çekiniyorum. Tavsiye eder misiniz? Kullanıcı yorumlarınızı duymak isterim ve kullanan olsun kullanmayan olsun bu PC'yi önerir misiniz?
Tost makinesi diyenleri aldırma monster al sorun yasarsan seninle ilgilenirler. Asus gibi umursamazlık yapmazlar. Benim asusta 90 dereceyi görüyor.

20.4 şanslı bir modeldi. 20.5 daha çok ısınır
20.5'i bilmiyorum, 20.4 kullanıyorum, genel kanı olarak çok olumsuz yorumlar mevcut, bazıları da haklı maalesef. Başlarda ufak tefek sorun vardı ancak beni üzecek bir durumla karşılaşmadım hiç, hele hele ısınma problemi hiç yaşamadım. Sen gidip laptopun hava çıkışlarını kapalı şekilde kullanırsan getir en iyi! Laptopu yine de ısınır :) ancak uzun vadeli kullanmamak gerek ben öyle düşünüyorum, yılı dolmadan satıp masaüstüne geçerim :)

Acaba sizin ufak ufak yaşadığınız olumsuzluklar nelerdi öğrenebilir miyim

20.4 şanslı bir modeldi. 20.5 daha çok ısınır
İşimden dolayı masaüstü bilgisayar kullanamıyorum monster ile Asus g15 arasında kalmıştım galiba monster alacağım

Tost makinesi diyenleri aldırma monster al sorun yasarsan seninle ilgilenirler. Asus gibi umursamazlık yapmazlar. Benim asusta 90 dereceyi görüyor.
Bence de katılıyorum Asus rog strıx g15 almayı düşünüyorum onunla ilgili de pek inceleme videosu yoktu ama genel olarak Asuslarda ısınma sorunu var. Acaba sizde hangi model var

Acaba sizin ufak ufak yaşadığınız olumsuzluklar nelerdi öğrenebilir miyim

İşimden dolayı masaüstü bilgisayar kullanamıyorum monster ile Asus g15 arasında kalmıştım galiba monster alacağım
Çok az ışık sızması var ancak oyun oynarken karanlıkta belli belirsiz dikkatimi çekmiyor (satarken sıkıntı çıkartabilir sadece) Birde drrrr sesi problemi vardı , oyun oynarken bir anda drrrrrrr sesiyle takılıp kalıyordu ancak temiz kurulumdan sonra bir daha başıma gelmedi. Başka da bir problemim olmadı.

Aşık sızması olursa 15 gün içinde direkt iade ederim başıma bela alamam satış konusunda da cihaza temiz bakılırsa temiz kullanılırsa satılır bence her PC gibi Türkiye şartlarında satılamayacak fiyatı sabit kalacak bir şey yok ya

Işık sızması her modelde olur genelde, IPS panelin sorunu bu. Aşırı derecede olmadığı sürece iadeyle ugraşmana değmez.

Geri
Yukarı