Monster T7 20.5 alınır mı?

Bütçe
30000

Dosya Ekleri

• IMG_20221009_231854.jpg
    IMG_20221009_231854.jpg
    129,9 KB · Görüntüleme: 56
Genel olarak Monster'a güvenip başına bela alma riskiyle alışveriş yapma taraftarı değilim. Daha az önce yazdığım mesajı atıyorum:

Anladım bi PC gelsin de o an duruma göre karar veririm teşekkür ederim

Genel olarak Monster'a güvenip başına bela alma riskiyle alışveriş yapma taraftarı değilim. Daha az önce yazdığım mesajı atıyorum:

Dostum sen baya dolmuşsun monstere anlaşılan yorumlarına ciddiye alıyorum tabii ki ama elektronik eşyalar sanki biraz da şans işi ya

Dostum sen baya dolmuşsun monstere anlaşılan yorumlarına ciddiye alıyorum tabii ki ama elektronik eşyalar sanki biraz da şans işi ya
Clevo kasa şans işi değil direkt bile bile uçurumdan atlamak. Tongfang ve MSI kasalar da gözü kapalı Rus ruleti. Şanslıysan ne güzel. Şanslı değilsen "Beni kimse uyarmadı." deme hakkına sahip değilsin artık. Ben uyardım. Üstümdeki sorumluluk kalktı.

ŞikayetVar sitesini incele mesela hemen soğuyorsun. Örnek: Monster'a Bakıma Verdiğim Bilgisayara Hasar Verdiler. Ücret İstediler.

Clevo kasa şans işi değil direkt bile bile uçurumdan atlamak. Tongfang ve MSI kasalar da gözü kapalı Rus ruleti. Şanslıysan ne güzel. Şanslı değilsen "Beni kimse uyarmadı." deme hakkına sahip değilsin artık. Ben uyardım. Üstümdeki sorumluluk kalktı.

ŞikayetVar sitesini incele mesela hemen soğuyorsun. Örnek: Monster'a Bakıma Verdiğim Bilgisayara Hasar Verdiler. Ücret İstediler.
Her bilgisayarda bunlara benzer sorunlar var bu gidişler bilgisayar falan alamicaz sanırım sorunsuz bilgisayar diye bir şey yok anlaşılan

Anladım bir PC gelsin de o an duruma göre karar veririm teşekkür ederim.

Dostum sen bayağı dolmuşsun Monster'e anlaşılan yorumlarına ciddiye alıyorum tabii ki ama elektronik eşyalar sanki biraz da şans işi ya.

Clevo kasa kullanıp kendini Monster düşmanı ilan etmiş, pek takmamak lazım çünkü diğer kasalarida Clevo kasa gibi sanıyor.

Geri
Yukarı