Monster T7 v19.3 laptopa macOS kurulur mu?

yusufSarikayaa

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma macOS kurmak istiyorum. Hangi macOS sürümü ile uyumludur? Donanım özelliklerim uyumlu mudur? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Intel Coffee Lake Core i7-9750H
  • 6 GB GDDR6 NVIDIA GTX1660 Ti 192-BIT
  • 16 GB (2x8GB) DDR4 2666MHz
  • Samsung 970 EVO Plus M.2 SSD
  • Intel Wireless AC 9560

Monterey kurabilirsiniz, donanımlarınızda bir sıkıntı yok. Wi-Fi kartı da uyumlu. Buradan Monterey imajını indirin ve USB'ye BalenaEtcher ile yazdırın, işlem bitince OC EFI adlı bölümün içindeki EFI\OC klasörüne girin ve Dizüstü Coffe Lake UHD 630 - H isimli configin adını config.plist yapın. Dualboot olarak kuracaksanız disk yönetiminden bir bölüm ayırıp o bölümü biçimlendirin, sonrasında macOS kurulumunda disk izlencesi üzerinden o bölümü biçimlendirip kurarsınız.

Monterey kurabilirsiniz, donanımlarınızda bir sıkıntı yok. Wi-Fi kartı da uyumlu. Buradan Monterey imajını indirin ve USB'ye BalenaEtcher ile yazdırın, işlem bitince OC EFI adlı bölümün içindeki EFI\OC klasörüne girin ve Dizüstü Coffe Lake UHD 630 - H isimli configin adını config.plist yapın. Dualboot olarak kuracaksanız disk yönetiminden bir bölüm ayırıp o bölümü biçimlendirin, sonrasında macOS kurulumunda disk izlencesi üzerinden o bölümü biçimlendirip kurarsınız.
teşekkürler @e.n.e.s hocam. mesajı görünce sevindim :)
ben de gelecek cevaba binaen dosyayı indirdim ve USB sürücüsüne yazıyordum. bu gece kurup sonucu buraya yazarım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı