Monster T7 v20.2 vs MSI GL75 vs MSI GL65

Bu modele 1TB harddisk eklenecek. HDD'nin eklenmesi ile 11.720TL.

Bu modele herhangi bir ekleme veya çıkarma yapılmayacak.

Aynı şekilde buna da ekleme çıkartma yapılmayacak.

Hepsine genel olarak baktığınızda hangisi en mantıklısı? Ama lütfen değerlendirirken sadece ekran kartına bakmayın! Kasanın yapıldığı madde, şarj olmadan ne kadar çalışabileceği, klavyesi, ses sistemi, sunduğu uygulama kullanımları, müşteri hizmetleri olsun her şeyi değerlendirerek bir karara varınız lütfen. Ayrıca bu kullanacağım laptop ile oyun oynayacağım, programlama yapacağım, oyun geliştermeyi düşünüyorum(Unity, Unreal Engine gibi programları çalıştırması gerek) ve Photoshop yapmam gerekebilir. Kısacası bütün bunları göz önüne aldığınız da hangisi mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI GL75. Ayrıca MSI Gaming > Monster Notebook.
Ama GPU bakımından Monster daha iyi. Ama RTX 2060 ile RTX Ultra 60+FPS oynayamazsınız.
RTX 2060 var Monster almak istiyorum derseniz Monster alın :).
Eğer maddi durumunuz yoksa Monster öneririm.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. GTX 1660 Ti ile RTX 2060 arasında laptoplarda çok fark yok diye biliyorum. Ray Tracing dışında... Sizce MSI cihazlar ısınır mı ? Yorumunuzu merak ediyorum.

Geçen sene 2060 ile 1660ti arasında çok fark yoktu. Fakat 2020 versiyonunda fark daha da açıldı. O yüzden 2060 olanı almanı tavsiye ederim.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. GTX 1660 Ti ile RTX 2060 arasında laptoplarda çok fark yok diye biliyorum. Ray Tracing dışında... Sizce MSI cihazlar ısınır mı ? Yorumunuzu merak ediyorum.
MSI Gaming şu an ASUS ROG' dan bir tık daha önde. MSI Gaming laptoplar ısınmıyor. Arkadaşın dedği gibi eğer Monster' daki RTX 2060 6GB GDDR6 ekran kartı 2020 sürümse alın.

Geri
Yukarı