MSI GL75 1660Ti vs MSI GL65 RTX 2060

Arkadaşlar MSI indirimlerini kaçırdığım için ASUS aldım. Şahsi fikrim 1660ti ile 2060 arasında çok bi fark olmadığı için hangisi size daha yakın gelirse onu almanız. Arada 300 - 500 lira varsa 2060 alınır ama 1000 ve üzeri varsa gerek yok 2060'a diye düşünüyorum.

Arkadaşlar MSI indirimlerini kaçırdığım için ASUS aldım. Şahsi fikrim 1660ti ile 2060 arasında çok bi fark olmadığı için hangisi size daha yakın gelirse onu almanız. Arada 300 - 500 lira varsa 2060 alınır ama 1000 ve üzeri varsa gerek yok 2060'a diye düşünüyorum.
Hocam Asus'un hangi modelini satın aldınız?

Hocam bende almayı düşünüyorum da. Böyle cihazdan ufak bi şekilde bahsedebilir misiniz acaba?
Cihaz gayet iyi çerçeveleri ince, arka kapağı düz sadece logosu var çok şık duruyor tabi ben sadeliği sevdiğim için beğendim sizi bilemem. Donanım olarak falan gayet iyi yani özellikleri malum zaten. Ekranı da kaliteli. Tavsiye ederim. Ama benim aldığım üründe coil wine vardı sanırım içinden ses geliyordu değişim istedim hâlâ bekliyorum.

Cihaz gayet iyi çerçeveleri ince, arka kapağı düz sadece logosu var çok şık duruyor tabi ben sadeliği sevdiğim için beğendim sizi bilemem. Donanım olarak falan gayet iyi yani özellikleri malum zaten. Ekranı da kaliteli. Tavsiye ederim. Ama benim aldığım üründe coil wine vardı sanırım içinden ses geliyordu değişim istedim hâlâ bekliyorum.
Hakkını helal et seni de meşgul ediyorum ama son bir soru soracağım. Ekranda ışık sızması var mı var da ne derece var? Şimdiden teşekkür ederim.

Aradaki fark Işın izleme ,bu size kalmış dersinizki oyunlar mükemmel olsun RTX ama çok önemli değilse GTX ,500 liraya güzel bir mouse alırsınız oldu bitti.

Üstteki modelin aynısını bugün sipariş ettim. Ben de aynı ikilem arasında kalmıştım fakat araştırmalarım sonucu mobil kartlarda gtx1660ti ile rtx2060 arasında çok çok az bir fark olduğunu gördüm bu yüzden ekranı büyük olduğu için üstteki modeli aldım.
Bu arada hafta içi alacağım demişsiniz. Hepsiburada üzerindeki %20 indirim 23.59 da bitiyor bu fiyata bulamazsınız bir daha.
Hocam siz ne kadara aldınız PC yi acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı