Monster T7 v20.3.2 alınır mı?

Sadece dış kasa için 2 bin TL fark ödemek mantıklı mı ben zaten 2k ekran pek işime yaramaz tabi ısıyı etkileyecek ama Max 13 bin TL verebilirim başka öneriniz var mı?

Ekran kartının %100'ünü kullanmasının iyi bir şey olduğunu biliyorum herhangi bir bilgisayar neden tamamını kullanmaz

Sebebi NVIDIA optimus teknolojisi. Optimus ile maksimum Güç tasarrufu hedeflenir, dolayısıyla GPU olabildiğince az kullanılır. Bu durumda performans düşüklüğüne neden oluyor.

20.3 Tulpar isimli Abra. Çok ısınıyor, 22.1'de ise böyle bir sorun yok.

Isınma durumu yok, kalite problemi var sadece.

Sadece dış kasa için 2 bin TL fark ödemek mantıklı mı ben zaten 2K ekran pek işime yaramaz tabii ısıyı etkileyecek ama Max 13 bin TL verebilirim başka öneriniz var mı?

Kaliteyi Allah'a emanet edip, yüksek sorun çıkarma olasılığını kabul ediyorsanız alın. Alternatif olarak GameGaraj tracer bakabilirsiniz.

2020 Eylül'den beri Monster Tulpar T5 kullanıyorum. Bir sıkıntısını görmedim gayet stabil çalışan bir cihaz. Yüksek performans gerektiren, optimizasyonu bozuk oyunlar oynadım bir zorluk çıkarmadı hem performans hem soğutma kısmında. Marka gayet iyi, güvenebilirsiniz.

Sebebi NVIDIA optimus teknolojisi. Optimus ile maksimum Güç tasarrufu hedeflenir, dolayısıyla GPU olabildiğince az kullanılır. Bu durumda performans düşüklüğüne neden oluyor.

Isınma durumu yok, kalite problemi var sadece.

Kaliteyi Allah'a emanet edip, yüksek sorun çıkarma olasılığını kabul ediyorsanız alın. Alternatif olarak GameGaraj tracer bakabilirsiniz.

Karıştırdım sanırım. Buradan Monster yetkililerine sesleniyorum, 72 tane saçma sapan laptop yapacağına 1 tane yap. Hem aklımız karışmasın hem de kaliteli olsun be.

Yeni konular

Geri
Yukarı