Monster T7 v20.3 BIOS güncelleme

Akşam saat 17.00'den önce kendilerini ara telefonda anlatırlarken aynı anda yaparsın işlemi. Bir kez gösterdiklerinde öğrenmiş olursun. Bu arada BIOS güncellemesi bir sorun üzerine mi gönderildi?

Kendin yapmak istersen:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mux Switch'ten dolayı kendim istemiştim. Şu an kullandığım BIOS'ta switchable Graphics'te dgpu yok güncelleme ile geleceği söylendi bende güncel BIOS istedim. Bu arada telefonla aradım beni biri arayacakmış talep oluşturmuş öyle söyledilerde arayan soran yok. Varsa bilen tarif edebilir çok farklı BIOS güncellemeleri yaptım ama bununla hiç karşılaşmadım.
Akşam saat 17.00'den önce kendilerini ara telefonda anlatırlarken aynı anda yaparsın işlemi. Bir kez gösterdiklerinde öğrenmiş olursun. Bu arada BIOS güncellemesi bir sorun üzerine mi gönderildi?

Kendin yapmak istersen:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu şekilde hiçbir şey olmuyor. Denedim.

Programlar patlamış durumda inmiyor. Ve hala üstüne basarak söylüyorum ki bu şekilde olmayacağına eminim 2015 yılında çekilmiş bu video.
Dosyanın resimlerini yükledim. Benim cihazın adı olan dosyada amıdevinX64 var başlatıyorum BIOS dosyasını seçiyorum hata veriyor Windows kitleniyor tuş ile kapatmadanda kurtulamıyorum.

Dosya Ekleri

• 20210226_195135.jpg
    20210226_195135.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 129
  • 20210226_195128.jpg
    20210226_195128.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 132
  • 20210226_195132.jpg
    20210226_195132.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 110
BİOS bilgisayarın en ilkel kısımlarından biri ve her sene çağ atlayıp değişmiyor. Denemeden emin olursan kimse sana yardımcı olamaz. Programlar patlamış durumda ne demek?

Yeni video ve yöntem yine aynı:

Sen atmadan izlemiştim o videoyu denemiştim. Senin gibi T7 20.3 BIOS güncelleme yazıpta bakmıştım. Yani bilgin yok yardımcı olmaya çalışıyorsun sağ olasın. Bilgin yok derken yanlış anlama hakaret etmiyorum. Herkes her şeyi bilecek diye bir şey yok sonuçta. Ben güncel bir model kullanıp yapan vardır diye konu oluşturmuştum da çıkmadı. Diyeceklerini aklına gelenleri denedim.
Servisle çözmeye çalışacağım işimi bilen biri yardımcı olmuş olsa olurdu da tahminle deneme yanılma ile olmuyor yanlış yapıp başım ağrımasın en iyisi sağ olasın yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı