Monster T7 v21.1 95 derece CPU sıcaklığı normal mi?

Kast ettiğim turbo mod işlemci frekansını yükseltmesi için değil fanın turbo moda geçmesi içindir. Monster laptoplarda özel fan açma tuşu mevcuttur.
Konuyu açan arkadaşın sorunu çözüldü galiba veya hala oyunda cevap vermiyor. 😂

CS GO'da görmesi tuhaf. Fan ayarlarınız ne durumda?

Turbo modda hocam. Fanları açınca daha çok ısınıyor

CS:GO işlemci kullanan bir oyun ve sıcaklık değeri de fazla gibi. 85 derece değerinde çalışsa daha sağlıklı olur ve uzun ömürlü olacaktır.

Termal macun temizlettirin ve gerekli bakımları yaptırın.

hocam cihaz daha sıfır? ve sadece sıkıntı bende değil bu modeli alan herkeste sıkıntı var.

Şöyle bir inceleme gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

%100 kullanımda değer paylaşmış birisi, bana videodaki normal geldi. Fakat konuyu açanın fanları ile alakalı bir sorun var sanırsam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam benim cihaz v21.1 bu incelenen cihazlar v20.2
Kast ettiğim turbo mod işlemci frekansını yükseltmesi için değil fanın turbo moda geçmesi içindir. Monster laptoplarda özel fan açma tuşu mevcuttur.

yasak aldım resmi başka siteye yükledim diye ancak gelebildim :D turbo modda bukadar ısınıyor zaten oyun modunda 85-90 eko modu yani office modunda ise 80-85

V20 ile V21 arasında çok bir fark yok. En son attığım video T7 V21.1 yani ortalama videodaki değerleri almanız gerekiyor. Fan Boost' u açtığınızda da aynı değeri alıyorsanız. Aldığınız yere veya Monster bayisine gitmenizi öneririm.

V20 ile V21 arasında çok bir fark yok. En son attığım video T7 V21.1 yani ortalama videodaki değerleri almanız gerekiyor. Fan Boost' u açtığınızda da aynı değeri alıyorsanız. Aldığınız yere veya Monster bayisine gitmenizi öneririm.

v20 ile v21 arasında fark yok herşeyi aynı ama v20 de 65-70 derecelerde aynı oyunu oynarken v21 de 90-95 bu normal birşey değil bence. Diğer markaları merak ediyorum.

Kastettiğimiz Turbo Mod aynıdır. Turbo Modu açtıktan sonra Turbo Fan modunu açarak fanları son ayara getirebilirsiniz. Turbo Mod tam olarak dediğim işe yarıyor. Kullandığımdan biliyorum.

Bence normal. Sonuçta 6 çekirdek ve turbo frekans hızı yüksek. Fakat siz yinede kaliteli termal macun sürdürüp fan temizliği yaptırın.

dunu açarak fanları son ayara getirebilirsiniz. Turbo Mod tam olarak dediğim

hocam Turbo modu ve Turbo fanı açınca daha çok ısınıyor. bende onu anlamıyorum fanlar hızlı çalışırken soğuması gerekmez mi? yine belirteyim bana özel bi durum değil v21 kasa alan herkeste bu sorun var.

Bence normal. Sonuçta 6 çekirdek ve turbo frekans hızı yüksek. Fakat siz yinede kaliteli termal macun sürdürüp fan temizliği yaptırın.

hocam aynı markanın v20 modelinde 65-70 derecede oyun oynanıyor o yüzden ikna olamıyorum. ve bilgisayarı daha yeni aldım 2 günlük fan temizliği yaptırcak bi durum yok

Yeni konular

Geri
Yukarı