Monster T7 V25.1'e MSI BIOS'u atılabilir mi?

metehanmetin

Decapat
Daha fazla  
Forumda konuşuldu mu aradım ama göremedim bu cihaza MSI BIOS'u flaslamanın hiç mi yolu yok. BIOS fazlasıyla yeterli de kontrol merkezi yazılım eksikligi acisindan iyi olurdu. Monster'in yerinde olsam MSI BIOS'unu sızdırırdım :D hem yazılım destegi sorununu cozerdim hem cihaz tahtını sarsılmaz hale getirirdi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda konuşuldu mu aradım ama göremedim bu cihaza MSI BIOS'u flaslamanın hiç mi yolu yok. BIOS fazlasıyla yeterli de kontrol merkezi yazılım eksikligi acisindan iyi olurdu. Monster'in yerinde olsam MSI BIOS'unu sızdırırdım :D hem yazılım destegi sorununu cozerdim hem cihaz tahtını sarsılmaz hale getirirdi :D

Ama bu suç olurdu ve MSI Monster'a dava açar daha büyük tazminatlar alırdı ki zaten BIOS'u Monster sızdıramaz.

Ama bu suç olurdu ve MSI Monster'a dava açar daha büyük tazminatlar alırdı ki zaten BIOS'u Monster sızdıramaz.

Alenen yayınlamasından bahsetmiyorum, sızdırmak derken bu MSI'in elini biraz zorlardı dava konusunda yani sızdırılan BIOS bir yazılımcının editledigi bir paket olarak sızacak elbette.
MSI BIOS'un son guncel Update'lerini degil ama Alpha versiyonu Monster ile paylasmıstır ki Monster bu BIOS'u kendi konfigurasyonuna ve teknik altyapısına göre düzenlesin burada bahsettigim bu her iki PC'nin'de kullandıgı BIOS'ların atası olan ilk gelistirme versiyonu.
Sonuç olarak bu cihazda MSI yazılımı kullanamamanın sebebi BIOS kimliklerindeki farklılıklar ki bu kimliklerde sifrelidir kırması editlemesi bireysel calisan yazılımcılar icin fazlasıyla maliyetli.
Yani yukarıda bahsettigim şey biraz eglencesine soylenmis ama bahsettigim sartlar altında imkansız da olamayacak bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı