Monster T7 V25.1 oyunda kapandı

Daha fazla  
@BeLcyna hocam bilgisayar pubg oynarken bir anda kapandı (sıcaklıklar 60 derece civarıydı) ve sonra açtığımda max fan modunda fanalrın daha yavaş çalıştığını hissettim ne yapaiblirim sizce

@BeLcyna hocam bilgisayar pubg oynarken bir anda kapandı (sıcaklıklar 60 derece civarıydı) ve sonra açtığımda max fan modunda fanalrın daha yavaş çalıştığını hissettim ne yapaiblirim sizce
garip o sıcaklıklarda aniden kapanma 🤔 psikolojik bir his mi yoksa gerçekten sorun var mı?

Bilgisayar açılırken bip bip gibi sesler çıkarıyor mu?
Olay görüntüleyici den; kapandığı zamana ait sorunlara bakabilirsin..
Fanlardan kaynaklı bir hata var mı, onu da kasanın arkasını açarak bakabilirsin.

Benim aklıma başka bir sorun gelmiyor, virüs programı varsa bazen o da sorun çıkarabiliyor.

garip o sıcaklıklarda aniden kapanma 🤔 psikolojik bir his mi yoksa gerçekten sorun var mı?

Bilgisayar açılırken bip bip gibi sesler çıkarıyor mu?
Olay görüntüleyici den; kapandığı zamana ait sorunlara bakabilirsin..
Fanlardan kaynaklı bir hata var mı, onu da kasanın arkasını açarak bakabilirsin.

Benim aklıma başka bir sorun gelmiyor, virüs programı varsa bazen o da sorun çıkarabiliyor.
bip bip sesler gelmedi açıkçası. Fan tamamen hissiyat nasıl test edeceğimi bilmiyorum monster'a hemen mail attım durumla ilgili
EDİT: Olay görüntüleyiciyi tam bilmiyorum nasıl bakıcam yardımcı olurmusun

bip bip sesler gelmedi açıkçası. Fan tamamen hissiyat nasıl test edeceğimi bilmiyorum monster'a hemen mail attım durumla ilgili
EDİT: Olay görüntüleyiciyi tam bilmiyorum nasıl bakıcam yardımcı olurmusun
olay görüntüleyici yaz arama yerine yeterli; orda uygulama vs vs seçenekler var onlara bas kapanma saatinde ! (hata) olanlara bak

olay görüntüleyici yaz arama yerine yeterli; orda uygulama vs vs seçenekler var onlara bas kapanma saatinde ! (hata) olanlara bak
şöyle bir şey var galiba ama nedir bilemedim

Dosya Ekleri

• hata.PNG
    hata.PNG
    10,2 KB · Görüntüleme: 112
dosyayi açıp atsaydınız 😁 üstüne tıklayın

bilgisayardaki ses sorununu nasıl çözmüştünüz?
bilgisayardaki ses sorunu bir daha tekrarlamadı sadece yeniden başlattım bir daha tekrarlarsa teknik servisi aramayı düşünüyorum.(sürücüler güncel)

Dosya Ekleri

• hata1.PNG
    hata1.PNG
    130 KB · Görüntüleme: 120
bilgisayardaki ses sorunu bir daha tekrarlamadı sadece yeniden başlattım bir daha tekrarlarsa teknik servisi aramayı düşünüyorum.(sürücüler güncel)
Araştırdım, herşeyden olabilirmiş. Ani bir güç kaybı da yaşamış olabilir. Sistem arızası da olabilir. Veya yazılımsal bir sorun olabilir deniyor.

Sorunu tekrar yaşayıp yaşamadığınıza bakın.
Sorunu tekrar yaşarsanız. (70368744177664),(2) hata kodunuz ile internette arama yapın.

Ses sorununu nasıl çözmüştünüz diye sorma sebebim; eğer eski sürücüyü kaldırıp, yeni web sitesinden sürücüyü kurmadıysanız. Bu da sistemde çakışma ve hata yaratabilir.

Fan konusunda, gereğinden çok mu yavaş biraz daha mı yavaş hissettirdi? Bendede psikolojikmen yavaş mı bu gibi tripler oluyor.

Bazen sağ fan çalışmazken sol fan çalışmaya başlıyor ve tribe sokuyordu beni 😂 Turboyu açıp sağ fan yaşıyor mu diye kontrol ediyordum. 😂
-
Dipnot; Sorunu bir kez daha yaşarsanız endişe gerektirir gibi geliyor.
-
Dipnot2: Overclok veya Underclock yaptıysanız bunu kapatın.
-
Dipnot3: Bilgisayar ara sıra hoparlör ile ilgili hata veriyor yeniden başlatınca düzeliyor. Nedeni nedir bilen varmı?

Demişsiniz; Bu hata sebebiyle, yazılımsal sıkıntı olabilir hemen donanım deyip kötü düşünmeyelim.

Son düzenleme:
Araştırdım, her şeyden olabilirmiş. Ani bir güç kaybı da yaşamış olabilir. Sistem arızası da olabilir. Veya yazılımsal bir sorun olabilir deniyor.

Sorunu tekrar yaşayıp yaşamadığınıza bakın.
Sorunu tekrar yaşarsanız. (70368744177664),(2) hata kodunuz ile internette arama yapın.

Ses sorununu nasıl çözmüştünüz diye sorma sebebim; eğer eski sürücüyü kaldırıp, yeni web sitesinden sürücüyü kurmadıysanız. Bu da sistemde çakışma ve hata yaratabilir.

Fan konusunda, gereğinden çok mu yavaş biraz daha mı yavaş hissettirdi? Bende de psikolojikmen yavaş mı bu gibi tripler oluyor.

Bazen sağ fan çalışmazken sol fan çalışmaya başlıyor ve tribe sokuyordu beni 😂 Turbo'yu açıp sağ fan yaşıyor mu diye kontrol ediyordum. 😂
-
Dipnot; Sorunu bir kez daha yaşarsanız endişe gerektirir gibi geliyor.
-
Dipnot2: Overclock veya Underclock yaptıysanız bunu kapatın.
-
Dipnot3: Bilgisayar ara sıra hoparlör ile ilgili hata veriyor yeniden başlatınca düzeliyor. Nedeni nedir bilen var mı?

Demişsiniz; Bu hata sebebiyle, yazılımsal sıkıntı olabilir hemen donanım deyip kötü düşünmeyelim.

Hocam üstüne sürücü yüklemedim ama sürücü kaldırma işini nasıl yapıyoruz o konuda bilgim yok. Sitesine yeni sürücüler geldiği zaman nasıl kaldırıp yükleyeceğimi bilmiyorum yani kaldırma işlemini bilmiyorum o nasıl oluyor.

Biraz daha yavaş hissettirdi sanırım pisikolojik çünkü oyunlarda aynı sıcaklık değerlerini alıyorum. Bu kapanıp açılma olayı kısa süreli kalp krizi etkisi bıraktı çünkü

Bende bazen kulağımı sağ ve soldaki deliklere sokuyorum aynı seviyede mi çalışıyor diye sanırım biraz bilgisayarlarımız kıymetli :)

Hoparlör ya da tekrar kapanma durumu yaşarsam doğru Ankara teknik servisine gerçekten

MUX ve relize bar dışında bir şey yapmadım undervolt dahil

Donanımsal mı değil mi diye timespy ve benchmark ve cinebench testlerini tekrarlamayı düşünüyorum

Hocam üstüne sürücü yüklemedim ama sürücü kaldırma işini nasıl yapıyoruz o konuda bilgim yok. Sitesine yeni sürücüler geldiği zaman nasıl kaldırıp yükleyeceğimi bilmiyorum yani kaldırma işlemini bilmiyorum o nasıl oluyor.

Biraz daha yavaş hissettirdi sanırım pisikolojik çünkü oyunlarda aynı sıcaklık değerlerini alıyorum. Bu kapanıp açılma olayı kısa süreli kalp krizi etkisi bıraktı çünkü

Bende bazen kulağımı sağ ve soldaki deliklere sokuyorum aynı seviyede mi çalışıyor diye sanırım biraz bilgisayarlarımız kıymetli :)

Hoparlör ya da tekrar kapanma durumu yaşarsam doğru Ankara teknik servisine gerçekten

MUX ve relize bar dışında bir şey yapmadım undervolt dahil

Donanımsal mı değil mi diye timespy ve benchmark ve cinebench testlerini tekrarlamayı düşünüyorum
:( Benim cihaz panel olmadığı için, size bu şekilde gonderelim bize sonra gönderin dediler 😑

Yeni konular

Geri
Yukarı