Çözüldü Monster Tulpar T7 V25.1 sesi kesiliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
Selam. Yaklaşık 1.5 yıldır bu laptopu kullanıyorum fakat çözemediği bir sorun var. Ses sorunu. Şöyle ki bir video açtığımda videodan yaklaşık 1 saniye ses gelmiyor. Ses akıcı iken sorun yok fakat araya bir boşluk gelsin bir sonraki ses yine gelmiyor. Oyunlarda da bu sorun böyle. Monster sitesindeki ses driverini indirdip eğer ki PC'ye reset atmazsam sorun yok. Fakat reset attığım zaman bu sorun aynı şekilde devam ediyor. Bu sorunu çözemez miyiz? Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? Ders vs. izleyemiyorum hoparlörden ha bire kesilip duruyor.

Selam. Yaklaşık 1.5 yıldır bu laptopu kullanıyorum fakat çözemediği bir sorun var. Ses sorunu. Şöyle ki bir video açtığımda videodan yaklaşık 1 saniye ses gelmiyor. Ses akıcı iken sorun yok fakat araya bir boşluk gelsin bir sonraki ses yine gelmiyor. Oyunlarda da bu sorun böyle. Monster sitesindeki ses driverini indirdip eğer ki PC'ye reset atmazsam sorun yok. Fakat reset attığım zaman bu sorun aynı şekilde devam ediyor. Bu sorunu çözemez miyiz? Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? Ders vs. izleyemiyorum hoparlörden ha bire kesilip duruyor.

Windows sürücüyü tekrar kendi kuruyor olabilir yeniden başlattığında. Otomatik güncellemeleri kapatıp Monster'in sitesinden sürücüyü geri indirip deneyin bir de.

Windows sürücüyü tekrar kendi kuruyor olabilir yeniden başlattığında. Otomatik güncellemeleri kapatıp Monster'in sitesinden sürücüyü geri indirip deneyin bir de.
onu da denemiştim zamanında 5-6 gün sonra tekrar aynı hatayı almaya başladım hocam. Kafayı yiyeceğim laptop çok güzel ama şu sorunu bitiriyor beni...

sürücüyü kaldırıp tekrardan kurdum bu sefer direkt reset atmasam bile aynı hatayı yapıyor. Monster iyice sinirlendirmeye başladı beni..

Son düzenleme:
Onu da denemiştim zamanında 5-6 gün sonra tekrar aynı hatayı almaya başladım hocam. Kafayı yiyeceğim laptop çok güzel ama şu sorunu bitiriyor beni...

Sürücüyü kaldırıp tekrardan kurdum bu sefer direkt reset atmasam bile aynı hatayı yapıyor. Monster iyice sinirlendirmeye başladı beni.

Direk Realtek'in sitesinden kurup dener misiniz bir de.

Direk Realtek'in sitesinden kurup dener misiniz bir de.
1671995212376.png

MSI Bios'a geçmeni öneririm :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı