Monster teknik servisi yeterince şeffaf değil

Rasim Kayrak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
5391AA Netherlands
Daha fazla  
Meslek
ben mezun oldum la
Monster teknik servisine dün giden laptopum hakkında bir konu başlatıp çok memnun kaldığını söylemiştim. Hala memnunum hatta bugün daha bile mutluyum. Ama Monster teknik servisi bence daha şeffaf olmalı. Böylece kullanıcılardan daha yüksek not alabilir.

Benim panelimde ışık sızması vardı rahatsız etmeyecek düzeyde ve serviste çözülmüş. Ama bunu teknik servis notuna yazmadıkları için geç fark ettim. Önceden verdiğim notu güncelliyorum ve 10 üzerinden 10 veriyorum. Gerçekten Apple'dan sonra en iyi teknik servis.(Apple bana köşesinde soyulma gördüğüm için ürün değişimi hakkı sundu)

Gamepad aldım bende 1-2 gün içerisinde gelicek bakalım.Monster servis konusunda iyi yatırım yapıyor gibi bir izlenim var, çevremde genelde olumlu yorumlanıyor servisi.

Teknik servisinin yeterince iyi olmasının sebebi başka firmalarla çalışmıyor olması. Ülkedeki bir çok laptop markası farklı firmalara teknik servis hizmeti verdiriyor. Haliyle bunu kontrol etmek ve kalitesini yüksek tutmak zor oluyor. Monster'ın teknik servis konusunda ciddi anlamda öne çıkmasının en büyük sebebi bu bana göre. Monster servisinin yanı sıra Vektron Elektronik'te belli bir standartın üstünde. Tamamen iş ahlakına ve yapılan yatırıma bakıyor. :)

Gamepad aldım bende 1-2 gün içerisinde gelecek bakalım. Monster servis konusunda iyi yatırım yapıyor gibi bir izlenim var, çevremde genelde olumlu yorumlanıyor servisi.

Keşke yaptıkları yatırımları laptoplardada yapsalar. Ben laptopumdan çok memnunum ama memnun olmayan o kadar çok kişi var ki...

Monster servisi, elinde parçalar var ise değişim olsun veya onarım için olsun gayet iyi bir servis. Fakat elinde parça yoksa ayvayı yiyoruz, tedarik etmesi çok ama çok uzun sürüyor. Ekstra olarak bazen parça bile gelmiyor kalıyor öyle cihaz.
Şu an da piyasadaki nadir iyi servislerden. Kendi servisini kendisi sağlıyor, yan sanayi firmalar ile uğraşmaması artı bence.

Monster servisi, elinde parçalar var ise değişim olsun veya onarım için olsun gayet iyi bir servis. Fakat elinde parça yoksa ayvayı yiyoruz, tedarik etmesi çok ama çok uzun sürüyor. Ekstra olarak bazen parça bile gelmiyor kalıyor öyle cihaz.
Şu an da piyasadaki nadir iyi servislerden. Kendi servisini kendisi sağlıyor, yan sanayi firmalar ile uğraşmaması artı bence.

Ürünlere marka bastığından dolayı Çin'den yedek parça ithal etmek uzun sürüyor olabilir. Keşke en başta belirli bir sayıda yedek parça alsalar da sorun yaşamasa hiç kimse.
Monster notebook üretmez. Logo basıp satar. Bu yüzden iyi olmak için teknik servise önem veriyor.

Yine de bence teknik servis artısından tercih edilebilecek bir marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı