Rehber Monster Tulpar serisi laptop alırken dikkat edilmesi gerekenler

Şu anlık yazılımsal problemleri var. Biraz bekleyin hocam.
Laptop almam yaklaşık 1 ay sonra olur en yakın zaman olarak.
Biraz konudışı olabilir ama bu laptoplar arasından hangisini önerirsiniz?
Monster v21.4

Asus ROG Zephyrus G15(2020)[r9 4900hs - Rtx 2060]

Msi Gf65 rtx3060

Msi Stealth 15m

Size nasıl özel mesaj nasıl atabileceğimi bulamadım.
O yüzden buraya yazdım. Yanlış olduysa kusura bakmayın.

Lenovonun yeni modellerini bekleyin derim.

Aralarından 21.4, estağfurullah buraya yazmanızda hiçbir sorun yok. Cuma günü Legion modelleri yurtdışında satışa çıkacak. Onlardan birini almanızı tavsiye ederim.

Aralarından 21.4, estağfurullah buraya yazmanızda hiçbir sorun yok. Cuma günü Legion modelleri yurtdışında satışa çıkacak. Onlardan birini almanızı tavsiye ederim.
Hocam çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.
Legion'un kasa tasarımı hoşuma gitmiyor. Belki soğutma ve performansdan ödün vermeden kasa tasarımını değiştirirler. Hiç düşünmeden ilk tercihim olur.
Monster laptopların kullandıkları panel ile ilgili bir bilgi var mı?
Ben biraz araştırdım ama bulamadım internette.
Msi mesela bazı laptoplarında panelin özellikle 3ms olduğunu belirtiyor. Bu değer monster v21 serisinde kaç acaba?
Veya şöyle de sorulabilir.
Çevrimi rekabetçi oyunlar vs için bu değer çok önemli midir?

Geçen sene IPS 9ms paneller kullanıyorlardı, bu değerler yüksekmi bilemiyorum maalesef. Monitör bölümünde konu açarsanız yardımcı olacaklardır. Legion'ların tasarımları paylaşıldı zaten şöyle bırakıyorum:

Legion 7, artık 15 değil 16 inç.

Legion 5 Pro, 16 inç.
Legion 5 modeli hala aynı, yurtdışından alma imkanınız varsa Monster almayın. Legion alın hocam.

Yurtdışından direkt getirme imkanım yok maalesef. Amazon veya newegg e uygun bir fiyattan gelirse tercih edilebilir dediğiniz gibi.
Gözüme batan tek şey kasanın ekrandan 1-2 cm daha dışarıya doğru çıkıntılı olması.
20 mm kalınlıkta model gelirse o çıkıntı görmezden geleceğiz artık

Hocam 17,3 inç modelleri olmayacak mı Legionların?
Yurtdışı aslında mantıklı ama Lenovo garanti sağlamıyor galiba o kötü.

Hocam bu kasa Abra A5 v15.10 ve v15.8 serilerinde de var. Isınması nasıl bu kasanın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…