Monster Tulpar T5 V19.1.2 15,6" Oyun Bilgisayarı alinir mi?

CoRRiuM

Centipat
Linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Başka önerilere de açığım. Bütçem 8000 TL.
Kullananlar ya da bilgisi olanlar varsa aydınlatabilir mi? Bir sıkıntı yaşar mıyım?

Linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Başka önerilere de açığım. Bütçem 8000 TL.
Kullananlar ya da bilgisi olanlar varsa aydınlatabilir mi? Bir sıkıntı yaşar mıyım?
Laptop olmak zorunda mı ?

Şuanda acer nitro 5 kullanıyorum, gayet memnunum. Soğutma konusunda, performans konusunda mükemmel. Monster Abra A5'im vardı. Malzeme kalitesi çok kötü cihazlar. Ekranı açarken korkuyorsunuz monster'Da. Buna göre alın derim.

Laptop hakkında birşey diyemem fakat elinizi çabuk tutun dolar aldı başını gidiyor

Alabilirsiniz hocam arkadaşım kullanıyor gayet memnun. Fakat turbo fanı açmayın çok ses yapıyor.

Alabilirsiniz Monster çok geliştirdi kendini! ben çok memnunum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı