Çözüldü Monster Tulpar T5 V19.2.1 ekranı yırtılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İzmir
Dün bununla ilgili bir konu açmıştım fakat artık sorunum daha da büyüdü. Google'da aşağı veya yukarı kaydırırken bile ekranda yırtılma olabiliyor, çok canımı sıkmaya başladı. Her yolu denedim, çözemedim bir türlü. En son çare olarak müşteri hizmetlerini arayacağım fakat öncesinde sizin bir öneriniz var mıdır? Denediğim yöntemler: Düşey senkronizasyonu açmak, VSync açmak, VSync kapatıp normal 144'e sabitlemek. Game Ready sürücüsünü kaldırıp temiz kurulum yapmayı denemedim. Onu yapmak sizce işe yarar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün bununla ilgili bir konu açmıştım fakat artık sorunum daha da büyüdü. Google'da aşağı veya yukarı kaydırırken bile ekranda yırtılma olabiliyor, çok canımı sıkmaya başladı. Her yolu denedim, çözemedim bir türlü. En son çare olarak müşteri hizmetlerini arayacağım fakat öncesinde sizin bir öneriniz var mıdır? Denediğim yöntemler: Düşey senkronizasyonu açmak, V-Sync açmak, V-Sync kapatıp normal 144'e sabitlemek. Game Ready sürücüsünü kaldırıp temiz kurulum yapmayı denemedim. Onu yapmak sizce işe yarar mı?

sadece googledemi oluyor?

Geri
Yukarı