Monster Tulpar T5 V20.1.1 vs Tulpar T7 V20.3 vs Tulpar T7 V20.3. 1

Hocam Amazon'dan alınca bu 12 ay Türkiye garantisi diğer MSI laptoplar içinde geçerli mi?
Evet tüm msi laptoplar için geçerli. Cihazı kayıt ettirdiğiniz zaman 3 ay daha garantiyi uzatabilirsiniz fakat bu 3 aylık garanti Türkiye'de geçerli değil.

Evet tüm MSI laptoplar için geçerli. Cihazı kayıt ettirdiğiniz zaman 3 ay daha garantiyi uzatabilirsiniz fakat bu 3 aylık garanti Türkiye'de geçerli değil.

Laptopta kaç adet SSD/HDD slotu var hocam? Size gelen kargo nasıldı? Güzel paketlenmiş miydi? Hangi firmaydı? Beğenmeme, istenilen performansı alamama, hasarlı kargo vs. durumlarda iade etme durumu nasıl oluyor?

te.png

Ve son olarak hocam 1.308+288 dolardan fazla bir ücret ödeniyor mu(gümrük veya başka bir vergi falan)?
Şimdiden çok teşekkürler hocam.

Laptopta kaç adet SSD/HDD slotu var hocam? Size gelen kargo nasıldı? Güzel paketlenmiş miydi? Hangi firmaydı? Beğenmeme, istenilen performansı alamama, hasarlı kargo vs. durumlarda iade etme durumu nasıl oluyor?

Eki Görüntüle 888834

Ve son olarak hocam 1.308+288 dolardan fazla bir ücret ödeniyor mu(gümrük veya başka bir vergi falan)?
Şimdiden çok teşekkürler hocam.
1)Kendi ssdsi dışında 1x combo slot, 1x2.5 hdd slot takabilirsiniz.
2)Bana gelen kargo iyi paketlenmişti dış tarafında bile herhangi bir ezilme yoktu.
3)Ürünü Aramex getirdi.
4)Kargoyu amazonun verdiği adrese kargoluyorsunuz ücretini kendiniz ödeyerek daha sonra amazonla iletişime geçtiğiniz zaman o ücret size iade oluyor.
5) Orda yazan tutar dışında 1 dolar bile ödemiyorsunuz hatta amazon size fazla alınan verginin ödemesini 30 gün içinde refund yapıyor.38 dolar geri ödeme yaptılar bana.

1)kendi SSD'si dışında 1X combo slot, 1X2.5 HDD slot takabilirsiniz.
2)bana gelen kargo iyi paketlenmişti dış tarafında bile herhangi bir ezilme yoktu.
3)ürünü aramex getirdi.
4)kargoyu Amazon'un verdiği adrese kargoluyorsunuz ücretini kendiniz ödeyerek daha sonra Amazon'la iletişime geçtiğiniz zaman o ücret size iade oluyor.
5) orada yazan tutar dışında 1 dolar bile ödemiyorsunuz hatta Amazon size fazla alınan verginin ödemesini 30 gün içinde refund yapıyor. 38 dolar geri ödeme yaptılar bana.

Hocam Amazon ile iletişime geçiyorsunuz derken Amazon usa'dan alsak bile laptopu Amazon Türkiye ile iletişime geçsek o iade gerçekleşir mi yoksa Amazon usaya İngilizce konuşmak/yazmak mı gerekiyor?
Vallahi çok sağ olun hocam ilaç gibi geldi bu bilgiler.

Hocam Amazon ile iletişime geçiyorsunuz derken Amazon usa'dan alsak bile laptopu Amazon Türkiye ile iletişime geçsek o iade gerçekleşir mi yoksa Amazon usaya İngilizce konuşmak/yazmak mı gerekiyor?
Araya girerek cevap vereyim, USA ile ingilizce konuşmanız gerekiyor. Ben Amazon USA'den bir ürün hakkında Amazon TRye soru sorduğumda Amazon USA ile iletişime geçmem söylendi.

Arkadaşın belirttiği gibi herhangi bir sıkıntı olduğu zaman amazon.com'la ingilizce bir şekilde iletişime geçmeniz gerekiyor.Vergi iadesi konusunda dediğim gibi herhangi bir iletişime geçmenize gerek yok amazon onu direkt alışveriş yaptığınız kredi kartına iadesini yapıyor.Eğer cihazı beğenmediniz hoşunuza gitmedi iade etmek istiyorsunuz contact kısmından mail ya da canlı destekten translator kullanarak iletişime geçebilirsiniz herhangi bir sıkıntı olmaz.

Son düzenleme:
Arkadaşın belirttiği gibi herhangi bir sıkıntı olduğu zaman amazon.com'la ingilizce bir şekilde iletişime geçmeniz gerekiyor.Vergi iadesi konusunda dediğim gibi herhangi bir iletişime geçmenize gerek yok amazon onu direkt alışveriş yaptığınız kredi kartına iadesini yapıyor.Eğer cihazı beğenmediniz hoşunuza gitmedi iade etmek istiyorsunuz contact kısmından mail ya da canlı destekten translator kullanarak iletişime geçebilirsiniz herhangi bir sıkıntı olmaz.
Çok sağolun hocam.
Hocam forumda aktif misiniz? Konu açtığımda etiketlesem bakabilir misiniz?

1)Kendi ssdsi dışında 1x combo slot, 1x2.5 hdd slot takabilirsiniz.
2)Bana gelen kargo iyi paketlenmişti dış tarafında bile herhangi bir ezilme yoktu.
3)Ürünü Aramex getirdi.
4)Kargoyu amazonun verdiği adrese kargoluyorsunuz ücretini kendiniz ödeyerek daha sonra amazonla iletişime geçtiğiniz zaman o ücret size iade oluyor.
5) Orda yazan tutar dışında 1 dolar bile ödemiyorsunuz hatta amazon size fazla alınan verginin ödemesini 30 gün içinde refund yapıyor.38 dolar geri ödeme yaptılar bana.
Hocam peki bu bilgisayardan memnun musunuz? Muhal farz bilgisayar arıza yaptı diyelim MSI teknik servis nasıl? Amerika'dan alınca Türkiye'deki teknik servisten faydalanabiliyor muyuz ?

Geri
Yukarı