Tulpar T7 v20.4 vs Tulpar T5 v20.3

Darkkandadr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

İki ürün arasında kararsız kaldım aralarında sanırım sadece ekran boyutu farkı var. Şu anda 15.6 inç bir bilgisayar kullanıyorum 17.3 hakkında pek bilgim yok. Sizce 1000₺ fark verilecek kadar gerekli mi? Almışken 1000₺ daha verip 17.3 mü alınmalı. Ayrıca 1TB SSD yükseltmesi yapacağım hangisini alırsam alayım.

Eğer bu fiyatlara muadili alternatifler (1TB disk olmalı) biliyorsanız önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler :)

Merhaba,

İki ürün arasında kararsız kaldım aralarında sanırım sadece ekran boyutu farkı var. Şu anda 15.6 inç bir bilgisayar kullanıyorum 17.3 hakkında pek bilgim yok. Sizce 1000₺ fark verilecek kadar gerekli mi? Almışken 1000₺ daha verip 17.3 mü alınmalı. Ayrıca 1TB SSD yükseltmesi yapacağım hangisini alırsam alayım.

Eğer bu fiyatlara muadili alternatifler (1TB disk olmalı) biliyorsanız önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler :)

T7 al

Merhaba,

Aralarindaki tek fark ekran büyüklüğü fakat T7 v20.4'un soğutması daha iyi alabiliyorsan onu al bütçeniz yeterse diye bunu da öneriyorum Acer Nitro 5 12.Nesil Core i5 İşlemcili Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Acer Nitro 5 12.Nesil Core i5 İşlemcili Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Yeni konular

Geri
Yukarı