Monster Tulpar T5 v20.2 alınır mı?

kerem_34

Hectopat
Özellikleri iyi gibi durmakta fakat tasarımı yüzünden bazı zorluklar çekebilirsin örneğin taşıma vb.
Bir de işin kalite ve garanti tarafı var var ASUS laptoplarda böyle bir sorun bahsedilemez üstelik tasarımıda gayet iyi oyuncu laptopu özellikleri var ama çok hafif ve hava atmak gibi durmuyor (X571 serisi, kullandığımdan diyorum gayet de memnunum)

i7 10870h 16 GB RAM 512 GB SSD RTX3060.

Monster laptoplar hakkında kötü yorum yapan da var o sorunlar çözüldü diyenler de var. Sizce bu laptop alınır mı?

Isınma sorunu yaşar mıyım?
Fan sesi çok olur mu?
Oyun performansı iyi mi?

Kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi?
T5 almayın.

Tulpar v20 serisi alınmaz. Kendisi Abra kasasının içine 3060 konulmuş bir model, o yüzden çok ısınıyor ve Tulpar serisinin en sorunlu modeli. Kendisi Tulpar serisine yakışmayan bir model.

Monster laptoplar hakkında kötü yorum yapan da var o sorunlar çözüldü diyenler de var. Sizce bu laptop alınır mı?

Fan sesi çok olur mu?
Oyun performansı iyi mi?

Selam dostum 4 aya yakındır T5 serisi kullanıyorum çok memnunum bakımlarını aksatma

Fan sesi çok olur mu?
Oyun performansı iyi mi?

selamlae dostum 4 aya yakındır monster T5 kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok 6ayda bir bakımlarını yaptır zaten monster bedava karşılıyor driverlerin güncelliğini takip et yeterlidir ben çok memnunum😊 ha birde laptopların ısınması pek sorun değil performans laptopu zaten yani masaüstü değil
Selam dostum 4 aya yakındır T5 serisi kullanıyorum çok memnunum bakımlarını aksatma

selamlae dostum 4 aya yakındır monster T5 kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok 6ayda bir bakımlarını yaptır zaten monster bedava karşılıyor driverlerin güncelliğini takip et yeterlidir ben çok memnunum😊

Satıcı güvenilir mi? Zamanında ürün iade için çok uğraştığım yerler oldu da.

ASUS garantisine sahip olan bir cihaz için satıcı sormaya gerek yoktur, bende cihazımı hepsiburada.com'dan aldım ASUS garantide sorun çıkarmaz ve cihazları kaliteli olduğundan alır almaz garantiye göndereceğinizi sanmam. (zaten ürün resmi distribütör garantili)
Eğer bilgisayarınızı okul veya ofis gibi mekanlarda kullanacak iseniz X571 serisine bakın derim.
(İçin oyuncu donanımı, dışı normal bilgisayar tasarımı)
Satıcının adının Hepsiburada olanını tercih edersen hiçbir şüphen kalmaz bence.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı