Monster Tulpar T5 V19.2 vs Tulpar T7 V20.2

Evet aldım. Eylül ayında almıştım, eylül ayından bu yana çok aktif şekilde kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım. Tek karşılaştığım sorun, aldığım gün ölü piksel testi yaparken bir tane piksel çıkmasıydı onu da ertesi gün hemen götürdüm servise 2 saat sonra hızlı şekilde bana paneli değiştirmiş şekilde geri teslim ettiler laptopu.
Tamamdır teşekkür ederim.

Evet aldım. Eylül ayında almıştım, Eylül ayından bu yana çok aktif şekilde kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım. Tek karşılaştığım sorun, aldığım gün ölü piksel testi yaparken bir tane piksel çıkmasıydı onu da ertesi gün hemen götürdüm servise 2 saat sonra hızlı şekilde bana paneli değiştirmiş şekilde geri teslim ettiler laptopu.

Hocam bir ya da birkaç konuda okumuştum bazen Monster kontrol merkezi çok düzgün çalışmıyormuş. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı? Ve oynadığınız oyunlar ve sıcaklıkları hakkında bilgi verebilme imkanınız var mıydı hocam? Bir de bilgisayarın şarj girişi neredeydi acaba yani demek istediğim şarj kablosunun fan çıkışlarının önünden geçme gibi bir durum var mı?

Hocam bir ya da birkaç konuda okumuştum bazen Monster kontrol merkezi çok düzgün çalışmıyormuş. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı? Ve oynadığınız oyunlar ve sıcaklıkları hakkında bilgi verebilme imkanınız var mıydı hocam? Bir de bilgisayarın şarj girişi neredeydi acaba yani demek istediğim şarj kablosunun fan çıkışlarının önünden geçme gibi bir durum var mı?
Şu ana kadar kontrol merkezi ile ilgili hiçbir sorunla vs karşılaşmadım. Gayet düzgün değerleri vs veriyorlar ve çalışıyor. Metro Exodus'ta full ultra RTX açık 80 dereceyi geçmiyordu sıcaklık değerleri. Diğer oyunlarda da aynı şekilde. Sıcaklık ile ilgili bir problem yok canavar gibi soğutuyor. Bir sürü oyun oynadım ve hepsinde alabildiğim en yüksek grafiklere alıp oynadım ki hepsi de yeni çıkan oyunlardı Death Stranding dahil. Şarj gibi arka tarafın çift fanların ortasında kalıyor. Sarj kablosunun fan çıkışlarının önünden geçme gibi durumu senin kablolamana falan bağlı.

Şu ana kadar kontrol merkezi ile ilgili hiçbir sorunla vs karşılaşmadım. Gayet düzgün değerleri vs veriyorlar ve çalışıyor. Metro Exodus'ta Full Ultra RTX açık 80 dereceyi geçmiyordu sıcaklık değerleri. Diğer oyunlarda da aynı şekilde. Sıcaklık ile ilgili bir problem yok canavar gibi soğutuyor. Bir sürü oyun oynadım ve hepsinde alabildiğim en yüksek grafiklere alıp oynadım ki hepsi de yeni çıkan oyunlardı Death Stranding dahil. Şarj gibi arka tarafın çift fanların ortasında kalıyor. Sarj kablosunun fan çıkışlarının önünden geçme gibi durumu senin kablolamana falan bağlı.

Anladım hocam, çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı