Monster Tulpar T5 v20.2 laptopta W tuşu algılı kalıyor

By.TRabZonLu™

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, konu başlığında belirttiğim gibi W tuşundan elimi çekince birkaç adım daha ilerliyor ve oyunun akışını bozuyor. Çözümü nedir?
Video da ekledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı uygulamayı not defteri üzerinde dener misiniz? W'ye basılı tutup bırakınca yazmaya devam edecek mi kontrol edin.

Hocam Word'te tek tek basınca ya da basılı tutunca sorun yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam Word'te tek tek basınca ya da basılı tutunca sorun yok.

Peki oyunu oynarken şarj takılı mı oynuyorsunuz yoksa bataryada mı oynuyorsunuz? Ayrıca bu sorun sadece CS2'de mi var?

Hocam CS 1.5 denedim sorun yok. Şarja takıp oynuyorum. Isınınca bu sorunu yapıyor gibi geldi bana
Ya da CS2 ile alakalı bir sorun, VALORANT vs. elinizde başka oyunlar varsa orada da deneyin. Sorun sadece CS2'de ise oyunla alakalı bir sorun olacağından şüpheliyim. Nasıl olsa hatalara açık bir oyun, yeni çıktığı için beklendik.

Ya da CS2 ile alakalı bir sorun, Valorant vs. elinizde başka oyunlar varsa orada da deneyin. Sorun sadece CS2'de ise oyunla alakalı bir sorun olacağından şüpheliyim. Nasıl olsa hatalara açık bir oyun, yeni çıktığı için beklendik.

Cyberpunk var onda da deneyeyim. Peki CS2 için bir ayar var mı bununla alakalı. Çünkü W ileri gitme tuşu e tuşu olarak değiştirince sorun olmuyor.

Hocam fix her zaman yapıyor ise W'da fiziksel sorun vardır, yoksa sadece bir oyunda varsa yazılımla ilgili olabilir. Bu gibi sorunlar tamamen driver sorunu veya bir şey yanlış olabiliyor. Monster cihaz kullanıyorum ve çoğu zaman dengesiz olabiliyor, şarjda olsa bile uygulamasında Gaming modda olmazsa GPU kısıtlanıyor ve 30 FPS sabitliyor oyunlarda, ki zaten yazılımı sorunlu. Sorun klavyede mi oyunda mı öğrenirseniz servise götürebilirsiniz fakat önermem. Laptop klavyeleri oyunda kullanmaya uygun olmayan ileri seviye dandik ve pahalı düşük profil membrane klavyeler gibi. Ayrı klavye almanız en iyisi.

Cyberpunk var onda da deneyeyim. Peki CS2 için bir ayar var mı bununla alakalı. Çünkü W ileri gitme tuşu e tuşu olarak değiştirince sorun olmuyor.
Hocam foward tuşunu e olaral değiştirince sorun olmuyorsa kesinlikle w ile alakalıdır, membrane klavyelerde olan şeffaf plastik lastiksi parça hasar aldığı için olabilir, klavye alıp kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam fix her zaman yapıyor ise W'da fiziksel sorun vardır, yoksa sadece bir oyunda varsa yazılımla ilgili olabilir. Bu gibi sorunlar tamamen driver sorunu veya bir şey yanlış olabiliyor. Monster cihaz kullanıyorum ve çoğu zaman dengesiz olabiliyor, şarjda olsa bile uygulamasında Gaming modda olmazsa GPU kısıtlanıyor ve 30 FPS sabitliyor oyunlarda, ki zaten yazılımı sorunlu. Sorun klavyede mi oyunda mı öğrenirseniz servise götürebilirsiniz fakat önermem. Laptop klavyeleri oyunda kullanmaya uygun olmayan ileri seviye dandik ve pahalı düşük profil membrane klavyeler gibi. Ayrı klavye almanız en iyisi.

Hocam foward tuşunu e olaral değiştirince sorun olmuyorsa kesinlikle W ile alakalıdır, membrane klavyelerde olan şeffaf plastik lastiksi parça hasar aldığı için olabilir, klavye alıp kullanabilirsiniz.

Hocam ısınınca oluyor ama. Tam fanın altında W tuşu var. Fan merallerine işlemci macunu sürsem ısıyı keser mi?

received_286526777336846.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı