Monster Tulpar T5 V20.3 alınır mı?

Hocam selamlar, birkaç ışık sızması var galiba. Yakın dönemde bende 20.4'ü alacağım. Şuan içi sizde bir sorun var mı?

Hocam selamlar, birkaç ışık sızması var galiba. Yakın dönemde bende 20.4'ü alacağım. Şuan içi sizde bir sorun var mı?
Hocam ışık sızması gayet az. Pim ömrü olayı için ben bataryayı bilgisayardan çıkıyor sanıyordum eski bilgisayardan alışkanlık, zaten batarya çıkıyormuş. 1 kere 1 saniyelik takılma yaşadım oyunla da alakalı değil google'da gezerken. Oyunları da çatır çatır oynatıyor, şu an bir sorunum yok.

Monster'ın sitesinde 19.499 siz nereden almıştınız 17.300 fiyatında

n11'de indirime girmişti. 6-7 şubatta aldım.
Ben direkt kafam rahat olsun diye Monster'ın kendi sitesinden satın aldım, sipariş verildi şimdi kargo eve gidiyor, ben de tayvana gidiyorum şu an, rabbim nasip ederse 2 3 ay içinde laptopuma kavuşucam , yardım ve destekleriniz için hepinize teşekkürlerimi sunarım, iyi forumlar.

Taiwan'a gidiyorsun ama Turkiye'den mi laptop aldin?

Harbiden niye güzel bir MSI alıp keyfine bakmadın derler adama.
Covid tedbirleri dolayısıyla şu an limanlarda gemiden inemiyoruz ve gemiye gelen evrak personelleri var onlara aldırmak için para versek para yok olabilir hadi güvenilir adam çıksa bile çok yüksek komisyon koyuyorlar, ayriyeten aldığın ürünün uluslarası garanti belgesi lazım, basit görünse de çok meşakkatli bir iş.
Şunu da söylemeden geçmeyeyim limanlarda 1 gün bile kalmadığımız oluyo, adam gemideki işini bitirmeden de dışarı marketlere gidemiyo zaten.

Benim kuzende gemide yanlış değilsem 4.kaptandı onlar bile dediğin gibi çıkamıyorlar o zaman doğru diyorsun. Yalnız sizin maaşlar dolar cinsinden olduğundan buradanda kaliteli bir modeli rahat alırsın.

İyi yaptınız.
Bana da haber verin, ben de gelince size haber veririm.
Usta siz cihazı almıştınız değil mi? Mümkünse cihazla beraber gelen adaptör kaç watt ve voltajını söyleyebilirmisiniz zahmet olmaz ise. Birde bios güncel geldi mi satın aldığınızda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…