Monster Tulpar T5 V20.3 alınır mı?

@Baalberith hocam bedava oyun hediyenizi aldiniz mi?
Riders Republic hediyesi var:
Benim ilerde muhtemelen şikayet edeceğim şey batarya kapasitesi olacak. Çünkü gerçekten kısa. Bahsettiğim Dell modelinin kapasitesi oyuncu laptop'ları arasında top seviyede idi. Batarya ömrünün olabildiğince stabil kalması için laptop nasıl kullanılmalı hocam, çünkü üniversitede kullanacağım ve muhtemelen birçok kez yanımda taşıyacağım. Fişe takılı olmaksızın laptop'ın direkt kapanmasını istemiyorum.
  1. Karanlik modda kullan.
  2. Control Center üzerinden o an yaptigin seye gore pili optimize et.
  3. Surekli pilden tak-cikar yapma.
Control Centeri nasil kullanicagibi anlatan bir video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten oyle olmasi gerekiyor.
Gönderdim, ben kendi sitesinden yapılan alışverişler için sanmıştım. Benim dediğim gibiyse mantıksız olur zaten.

Yalnız Monster sadece laptop göndermiyor; güzel bir çanta, 16 GB flash bellek, bir de şimdi üstüne 269₺ fiyatlı oyun. Hakkını yememek lazım. Bir de şu hatalı kasaları piyasaya hiç sürmeselerdi çok iyi olurdu.

Gönderdim, ben kendi sitesinden yapılan alışverişler için sanmıştım. Benim dediğim gibiyse mantıksız olur zaten.

Yalnız Monster sadece laptop göndermiyor; güzel bir çanta, 16 GB flash bellek, bir de şimdi üstüne 269₺ fiyatlı oyun. Hakkını yememek lazım. Bir de şu hatalı kasaları piyasaya hiç sürmeselerdi çok iyi olurdu.
Evet, sırf o kasalar yüzunden insanlar cok on yargili.

@499337 Hocam fark ettim de ekranda ışık sızması var. IPS panellerin hepsinde bir miktar oluyormuş? Parıl parıl parlamasın diye 50 iso'da çektim. İşaretlediğim yerler çıplak gözle net belli ediyor. Fotoğrafı parlaklığı fulleyip açın.

Dosya Ekleri

• 20220209_181649.jpg
    20220209_181649.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 196
Son düzenleme:
@499337 Hocam fark ettim de ekranda ışık sızması var. IPS panellerin hepsinde bir miktar oluyormuş? Parıl parıl parlamasın diye 50 iso'da çektim. İşaretlediğim yerler çıplak gözle net belli ediyor. Fotoğrafı parlaklığı fulleyip açın.
Hocam telefonun da parlaklık efekti göz önüne alınırsa sorun yok...
Sağdaki az cidden soldaki ise çok değil.
Sorun yok yani internette ışık sızması araması yapın anlarsınız.

Işık sızması IPS panellerde normal. İyi ışıklandırılmış ortamlarda kullanarak etkisini azaltmak mümkün.

@499337
Hocam Monster müşteri hizmetleri ile görüştüm; uzun süre bilgisayarı kullanamayacağım, pil ömrünü nasıl koruyabilirim dedim, pili %0'a indirin öyle kaldırın dedi😱

Bir de Riders Republic oyununu Free-Dos'lu değil Windows 11'li bilgisayarlara verdiklerini söylediler.

Hocam Monster müşteri hizmetleri ile görüştüm; uzun süre bilgisayarı kullanamayacağım, pil ömrünü nasıl koruyabilirim dedim, pili %0'a indirin öyle kaldırın dedi😱
Bu doğru bilgi mi emin değilim...
Bir de Riders Republic oyununu Free-Dos'lu değil Windows 11'li bilgisayarlara verdiklerini söylediler.
Bu gerçek değil. Sizi kandırmışlar.
Hakkınız olanı isteyin, orada Win11 şartlamasını kampanya koşullarına yazmamışlar.

Bu doğru bilgi mi emin değilim...
Ben de o yüzden şok oldum zaten, aksine boş durmasının çok zararlı olduğunu okumuştum.
Bu gerçek değil. Sizi kandırmışlar.

Hakkınız olanı isteyin, orada Win11 şartlamasını kampanya koşullarına yazmamışlar.
Ben işte sadece kendi sitelerinden alınan ürünler için mi geçerli olduğunu sormuştum, bunu söyledi. Free-Dos olduğunu söyledim vesaire. Ben de hiçbir şeyi tekrar sormadım salak gibi. Artık bakacağız, formu doldurmuştum, herhangi bir geri dönüş olmazsa tekrar ararım.

Müşteri hizmetleri elemanı aşırı yetersizdi ve zararlı bir bilgi verdi sanırım. İsmini de unuttum, Sami idi heralde, hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı