Monster Tulpar T5 V20.3 alınır mı?

Ya bi de şöyle bir şey vardı, ben ürünü n11'den aldım. n11 diyecek cayma hakkın bitti diye. n11'e mi dava açacağım, bir ton sıkıntıya girmiştim, neyse ki ürün değişimi olacakmış. Bu konuda memnun ettiler gerçekten.
Şahsi arkadaşımdan duyduğuma göre müşteri hizmetleri iyiymiş. En azından diğer firmalardan kötü olamaz değil mi?

Şahsi arkadaşımdan duyduğuma göre müşteri hizmetleri iyiymiş. En azından diğer firmalardan kötü olamaz değil mi?
Gayet ilgililer aslında. Ben bir keresinde laptop'ı aylar sonra kullanacağımı, o zamana kadar batarya ömrünü nasıl koruyacağımı sormuştum, pili bitirin demişti. Bunu yanlış bir bilgi olarak kabul ediyorum. Onun dışında hatalı ürünümü ürün değişimi/teknik servise göndermek istiyordum (ürün değişimi olup olmayacağına onlar bakıyor) ama iade süremin bitişine de 1 hafta kalmıştı. Olur da ürünüm değiştirilmeyip aynı ürün gönderilse iade edebilir miyim diye endişeleniyordum, teknik serviste iken iade süresinin dondurulduğunu söylediler. Zaten az önce gelen telefonda da ürün değişimi yapılacağı söylendi.

Verdikleri bilgiler birbirlerini tutmuyor dememin sebebi, 2 çalışan kargoya verildiği an iade süremin dondurulduğunu, biri teknik servisteyken dondurulduğunu söylemişti. Onun dışında açıklayıcı bir şekilde mail atmıştım onda da sadece iade süresinin 14 gün olduğunu yazan gereksiz bir mail geldi.
@499337 Hocam ürün değişiminden gelen yeni bilgisayarımdan çok memnunum. Riders Republic göndermediler, zaten sadece Monster'ın kendi sitesinden alınan ürünler için yazıyor; o neyse de faturamı göndermediler :/ Mail attım. Neden fatura çıkmaz, iade etmeyi düşünmüyorum ama ola ki iade edecek olsam faturayı da paketin içinde isteyecekler.
@499337 Hocam ürün değişiminden gelen yeni bilgisayarımdan çok memnunum. Riders Republic göndermediler, zaten sadece Monster'ın kendi sitesinden alınan ürünler için yazıyor; o neyse de faturamı göndermediler :/ Mail attım. Neden fatura çıkmaz, iade etmeyi düşünmüyorum ama ola ki iade edecek olsam faturayı da paketin içinde isteyecekler.
Sadece burayı okuyun :)

Son düzenleme:
Hocam ürün değişiminden gelen yeni bilgisayarımdan çok memnunum. Riders Republic göndermediler, zaten sadece Monster'ın kendi sitesinden alınan ürünler için yazıyor; o neyse de faturamı göndermediler :/ Mail attım. Neden fatura çıkmaz, iade etmeyi düşünmüyorum ama ola ki iade edecek olsam faturayı da paketin içinde isteyecekler.
Bana 2 tane oyun kodu ve 1 tane antivirüs gönderdiler hatta;
Hocam buraya Norton ve Riders Republic kodunu istediğinizi bildirin.

Norton postadan, neyse.
O zaman o mesaj yerinden Riders Republic kodunu aşırı nazik ve kibarca isteyin.
:D Ben direkt gelmedi yazdım. O önemli değil de, fatura gelmedi. Mail gönderdim, kayıt edilmiştir ve iletişime geçilecektir diye otomatik mail geldi. 3 gün önce göndermiştim, bekliyorum.
Valla zaten firmanın belalısı gibi oldum, kendimi rahatsız hissediyorum.

:D Ben direkt gelmedi yazdım. O önemli değil de, fatura gelmedi. Mail gönderdim, kayıt edilmiştir ve iletişime geçilecektir diye otomatik mail geldi. 3 gün önce göndermiştim, bekliyorum.
Valla zaten firmanın belalısı gibi oldum, kendimi rahatsız hissediyorum.
Hocam dert etmeyin, kullanın gitsin...
Valla hocam eğer iyi gelirse laptop çok iyi.
Bu arada hocam MUX açık mı kullanıyorsunuz?
MC oynuyorum Intel kullanıyor sadece... Sinir etti...

Geri
Yukarı