Monster Tulpar T5 V20.3 alınır mı?

Ben de o yüzden şok oldum zaten, aksine boş durmasının çok zararlı olduğunu okumuştum.

Ben işte sadece kendi sitelerinden alınan ürünler için mi geçerli olduğunu sormuştum, bunu söyledi. Free-Dos olduğunu söyledim vesaire. Ben de hiçbir şeyi tekrar sormadım salak gibi. Artık bakacağız, formu doldurmuştum, herhangi bir geri dönüş olmazsa tekrar ararım.

Müşteri hizmetleri elemanı aşırı yetersizdi ve zararlı bir bilgi verdi sanırım. İsmini de unuttum, Sami idi heralde, hatırlamıyorum.
Hocam selamlar, birkaç ışık sızması var galiba. Yakın dönemde bende 20.4'ü alacağım. Şuan içi sizde bir sorun var mı?

Hocam selamlar, birkaç ışık sızması var galiba. Yakın dönemde bende 20.4'ü alacağım. Şuan içi sizde bir sorun var mı?
Hocam ışık sızması gayet az. Pim ömrü olayı için ben bataryayı bilgisayardan çıkıyor sanıyordum eski bilgisayardan alışkanlık, zaten batarya çıkıyormuş. 1 kere 1 saniyelik takılma yaşadım oyunla da alakalı değil google'da gezerken. Oyunları da çatır çatır oynatıyor, şu an bir sorunum yok.

Ben de dediğiniz ürünü bugün 17.299 TL'ye sipariş verdim. Yardımcı olmak isterdim ama tam olarak ne söyleyeceğimi bilemiyorum çünkü ürün daha gelmedi. Ürünün özelliklerine göre fiyatı çok iyi şu an. Klavyeden sıcaklığın net bir şekilde hissedildiği, fan sesinin yüksek olduğu söyleniyor. Benim dert etmeyeceğim şeyler ama siz alırsam 6 ay servise gönderemeyeceğim diyorsunuz, ürün hakkında daha önceki aylarda şikayetleri olan olmuş. Ama hiçbir sorunla karşılaşmayıp gayet memnun olanlar da var, biraz şans işi. Herhangi bir sıkıntıya göz yumamayacaksanız, iade etme şansınız yoksa bence işinizi şansa bırakmayın; fakat sorun yaşarsanız da bilgisayarı kullandırtmayacak bir sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum
Monster'ın sitesinde 19.499 siz nereden almıştınız 17.300 fiyatında

n11'de indirime girmişti. 6-7 şubatta aldım.
Ben direkt kafam rahat olsun diye Monster'ın kendi sitesinden satın aldım, sipariş verildi şimdi kargo eve gidiyor, ben de tayvana gidiyorum şu an, rabbim nasip ederse 2 3 ay içinde laptopuma kavuşucam 😃, yardım ve destekleriniz için hepinize teşekkürlerimi sunarım, iyi forumlar.

Ben direkt kafam rahat olsun diye Monster'ın kendi sitesinden satın aldım, sipariş verildi şimdi kargo eve gidiyor, ben de tayvana gidiyorum şu an, rabbim nasip ederse 2 3 ay içinde laptopuma kavuşucam 😃, yardım ve destekleriniz için hepinize teşekkürlerimi sunarım, iyi forumlar.
Taiwan'a gidiyorsun ama Turkiye'den mi laptop aldin?

Harbiden niye güzel bir MSI alıp keyfine bakmadın derler adama. 😅
Covid tedbirleri dolayısıyla şu an limanlarda gemiden inemiyoruz ve gemiye gelen evrak personelleri var onlara aldırmak için para versek para yok olabilir hadi güvenilir adam çıksa bile çok yüksek komisyon koyuyorlar, ayriyeten aldığın ürünün uluslarası garanti belgesi lazım, basit görünse de çok meşakkatli bir iş.
Covid tedbirleri dolayısıyla şu an limanlarda gemiden inemiyoruz ve gemiye gelen evrak personelleri var onlara aldırmak için para versek para yok olabilir hadi güvenilir adam çıksa bile çok yüksek komisyon koyuyorlar, ayriyeten aldığın ürünün uluslarası garanti belgesi lazım, basit görünse de çok meşakkatli bir iş.
Şunu da söylemeden geçmeyeyim limanlarda 1 gün bile kalmadığımız oluyo, adam gemideki işini bitirmeden de dışarı marketlere gidemiyo zaten.

COVID tedbirleri dolayısıyla şu an limanlarda gemiden inemiyoruz ve gemiye gelen evrak personelleri var onlara aldırmak için para versek para yok olabilir hadi güvenilir adam çıksa bile çok yüksek komisyon koyuyorlar, ayrıyeten aldığın ürünün uluslarası garanti belgesi lazım, basit görünse de çok meşakkatli bir iş.

Şunu da söylemeden geçmeyeyim limanlarda 1 gün bile kalmadığımız oluyor, adam gemideki işini bitirmeden de dışarı marketlere gidemiyor zaten.

Benim kuzende gemide yanlış değilsem 4.kaptandı onlar bile dediğin gibi çıkamıyorlar o zaman doğru diyorsun. Yalnız sizin maaşlar dolar cinsinden olduğundan buradanda kaliteli bir modeli rahat alırsın.

İyi yaptınız.
Bana da haber verin, ben de gelince size haber veririm.
Usta siz cihazı almıştınız değil mi? Mümkünse cihazla beraber gelen adaptör kaç watt ve voltajını söyleyebilirmisiniz zahmet olmaz ise. Birde bios güncel geldi mi satın aldığınızda.

Geri
Yukarı