Monster Tulpar T7 20.2 alınır mı?

Merhabalar ilgi için teşekkür ederim bütçem en fazla 11.5k oyun oynamak amaçlı alıyorum ama tasıyacagım...Monster'da sorun nedir neden tavsiye etmezsiniz...Birde bu laptop tavsiye edermisinizACER /i7/10750h/16gb/512gbssd/rtx2060/fdos/15.6"/fhd/ Nh.q7qey.002 Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bunu öneririm.
evet hocam bende bunu soracaktım ısınma konusunda ve kalite olarak iyi midir çünkü tr de bu modelle ilgili pek bilgilendirici bir şey yok
birde alacaksam acele etmeliyim galiba acer in bu modeli 500 lira zamlandı

hocam msi çok iyi bir marka ama 11.5 ütüne çıkamam maalesef.Şuan donanım olarak da düşündüğümde acer ve monster mantıklı geliyor monster sıkıntılı ben de biliyorum ama sıkıntı olursa 15 gün içinde iade edilebiliyor galiba iade konusunda sıkıntı yaşanıyor mu acaba...
aklım t7 20.2 de çünkü youtube da oyun testlerine baktığımda sıcaklıklar çok iyi gibiydi kafam iyice karıştı laptopda karar vermek ne kadar zormuş :)

Hocam MSI çok iyi bir marka ama 11.5 ütüne çıkamam maalesef. Şu an donanım olarak da düşündüğümde Acer ve Monster mantıklı geliyor Monster sıkıntılı ben de biliyorum ama sıkıntı olursa 15 gün içinde iade edilebiliyor galiba iade konusunda sıkıntı yaşanıyor mu acaba?..
Aklım T7 20.2 de çünkü YouTube da oyun testlerine baktığımda sıcaklıklar çok iyi gibiydi kafam iyice karıştı laptopta karar vermek ne kadar zormuş :)

Bekleyin...
Yeni modeller ve incelemeler geliyor. Ben Monster önermem. Belki 19,7 ama o bile belki.

Geri
Yukarı