Monster Tulpar T7 25.1.2 bilgisayar açıldıktan bir süre sonra görüntü gidiyor

Furkannozzturk3

Kilopat
Daha fazla  
RAM
6GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
SSD veya HDD modeli
WD Blue 500GB M2
Ekran kartı
Nvidia RTX3060 Max-Performance 6GB GDDR6 192-Bit
İşlemci
Intel® Tiger Lake Core™ i7-11800H
Herkese merhaba.
Cihazım Monster Tulpar 2.5.12. pazartesi günü genel bakım ve SSD bozulma sorunum nedeniyle servise yolladım. Bugün bakımdan geldi. Burada ufak bir not düşeyim SSD tamir edildi ama zaten o aralıkta yeni bir SSD almıştım ve sistemim ona yüklüydü ve sorun yoktu.
Cihazı prize ve mini DP üzerinden monitörüme taktım açıldı. Lakin 10-15 saniye sonra görüntü gitti, cihaz çalışmaya devam ediyor. Mini DP'yi söktüm yine görüntü gelmedi. Kapattım açtım, onarma ekranı geldi herhangi bir onarma yapmadı ve tekrar açıldı yine aynı şekilde görüntü bir süre sonra gitti.

Cihazı güvenli modda açtığım zaman açık kalıyor görüntü geliyor (monitörden değil sadece laptop ekranından) ve gitmiyor. Baktım bir sürücü yüklenmiş mi diye herhangi bir güncelleme veya yeni yüklenme görünmüyor.

Cihaz servise gitmeden önce böyle bir şey yaşamıyordum. Tek deneyebileceğim şey olarak şarjının %10'un altında olması ihtimali kaldı. Bu konuyu açarken de şarj olmasını bekleyeceğim.

Format atmayı düşünüyorum ama ekstra bir önerisi veya düşüncesi olan var mıdır? Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı