Monster Tulpar T7 nasıldır?

Biz önerdiğimizde daha ucuzdu güzel kardeşim. İçeriğe olduğu kadar da markaya da önem veriyoruz. Monster laptop alınmaz. Konuda atılan Monster laptop şu anda 40k TL. Buyur 40k TL'ye alabileceği en iyi laptoplardan biri.

Hocam önerdiğiniz laptop daha kötü

1- İşlemci olarak vs olarak yazın Google'a bakın siterseniz
2- Önerdiğiniz laptop 15.6'in küçük yani moonster 17.3
3-Önerdiğiniz 1TL kadar daha pahalı
4- Soğutma olayı zaten moonster daha iyi yazmamıza gerek yok sanırım

Siz hangi açıdan daha iyi olduğunu düşündünüz yazarsanız sevinirim.

Ayrıca markaya önem veriyoruz demisşiniz siz moonster müşteri temsilcisini aradınız mı hiç? daha iyisi yok biliyor muydunuz?

Hocam önerdiğiniz laptop daha kötü

1- İşlemci olarak vs olarak yazın Google'a bakın siterseniz
2- Önerdiğiniz laptop 15.6'in küçük yani moonster 17.3
3-Önerdiğiniz 1TL kadar daha pahalı
4- Soğutma olayı zaten moonster daha iyi yazmamıza gerek yok sanırım

Siz hangi açıdan daha iyi olduğunu düşündünüz yazarsanız sevinirim.

Dostum. Marka diyoruz ya hani. Monster panel ve soğutma olarak iyi iş çıkartamıyor. Müşteri temsilcileri ve garanti servisi ilgisiz. Ayrıca 40K TL'ye 3060 laptop almak mantıksız.

Dostum. Marka diyoruz ya hani. Monster panel ve soğutma olarak iyi iş çıkartamıyor. Müşteri temsilcileri ve garanti servisi ilgisiz. Ayrıca 40K TL'ye 3060 laptop almak mantıksız.

3060 değil 4060 iyi bakın lütfen. Yazdıklarınız tamamen gerçek dışı.

3060 değil 4060 iyi bakın lütfen. Yazdıklarınız tamamen gerçek dışı.

3060 var. Size burada Monster'ın sorunlarını tek tek yazmayacağım. Adamların işi tamamiyle göz boyamak başka yaptıkları hiçbir şey yok. Uzun vadede soğutma ve panel sorunları çıkardığı gerçek.

Müşteri temsilcilerinin ve garanti servislerinin ne kadar ilgisiz olduğunu tekrar söylememe gerek yok herhalde.

Dosya Ekleri

• IMG_1985.jpeg
    IMG_1985.jpeg
    178 KB · Görüntüleme: 15
3060 var. Size burada Monster'ın sorunlarını tek tek yazmayacağım. Adamların işi tamamiyle göz boyamak başka yaptıkları hiçbir şey yok. Uzun vadede soğutma ve panel sorunları çıkardığı gerçek.

Müşteri temsilcilerinin ve garanti servislerinin ne kadar ilgisiz olduğunu tekrar söylememe gerek yok herhalde.

1713583296272.png

Halen 3060 diyorsunuz. Bakın 4060 yazıyor. Siz Acer yetkilisi misiniz? Moonster teknik serviste 1 nuamradır komik oldu bence. Evet bence de yazmayın tektek yazıklarınız gerçek dışı.

Varsa yazacağınız 1 adet kötü özellik yazın. Gizli saklı düşüncelerinizi kendinize saklayın lütfen burada gerçekleri yazıyoruz.

Eki Görüntüle 2173346

Halen 3060 diyorsunuz. Bakın 4060 yazıyor. Siz Acer yetkilisi misiniz? Moonster teknik serviste 1 nuamradır komik oldu bence. Evet bence de yazmayın tektek yazıklarınız gerçek dışı.

Varsa yazacağınız 1 adet kötü özellik yazın. Gizli saklı düşüncelerinizi kendinize saklayın lütfen burada gerçekleri yazıyoruz.

Attığın model farklı birader. Konu sahibinin attığı model buydu.

Laptoptan zerre anlayan adam zaten sistem içeriğine bakarak laptopa atlamaz. Ben Acer yetkilisi miyim dedim? Monster hakkında ki uzun vade ve müşteri temsilcisi şikayetleri ortada. Panel arızası gibi sorunlar yaşayıp güzel para verince insan anlıyor sorunun nerede olduğunu.

Yeni alındığında bir sorun çıkarmıyor zaten. Uzun vadeli olarak kullanılmaya başlandığında ısınma mavi ekran batarya ölmesi hoparlörde yüksek cızırtı ve panel arızası gibi sorunların yaşanılması durumu aşırı fazla. Bu tarz sorunlar varken sadece içeriğe bakıp daha üstün diyip almak aşırı büyük hata.

Attığın model farklı birader. Konu sahibinin attığı model buydu.

Laptoptan zerre anlayan adam zaten sistem içeriğine bakarak laptopa atlamaz. Ben Acer yetkilisi miyim dedim? Monster hakkında ki uzun vade ve müşteri temsilcisi şikayetleri ortada. Panel arızası gibi sorunlar yaşayıp güzel para verince insan anlıyor sorunun nerede olduğunu.

Evet konu sahibinin önerdiği 3060 bu durumda tamamen haklısınız benim hatam özür dilerim sizden. Ama 39k ya moonster

Şu link: Tulpar T7 V20.8 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook

İçin yazdıklarım tamamen devam ediyor. Siz yetklisi servsi ve kasa gibi toplama sistemini beğenmiyorsunuz anlıyorum.

Dosya Ekleri

• 1713583671120.png
    1713583671120.png
    191,7 KB · Görüntüleme: 11
Evet konu sahibinin önerdiği 3060 bu durumda tamamen haklısınız benim hatam özür dilerim sizden. Ama 39k ya moonster

Şu link: Tulpar T7 V20.8 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook

İçin yazdıklarım tamamen devam ediyor. Siz yetklisi servsi ve kasa gibi toplama sistemini beğenmiyorsunuz anlıyorum.

Hocam Monster'ın ne olduğu ortada. Sadece içeriğine bakılarak alınmaz. Bahsettiğim sorunları Monster alarak yaşayan çok fazla insan var. Fiyatının uygun gözükmesi tamamiyle göz boyama. İnsanın gözüne uygun gelince atlıyor hemen sazan gibi.

Hocam siz panel arızası gibi pil düşüklüğü teknik destek soğutma gibi şeyler yaşamışsınız sanırım moonster aldınız uzun sure oyun oynadınız falan yanılıyorsam düzeltin...

Bu durumda bu fiyattaki laptoplar dayanmaz zaten. Böyle bir ekran kartın ve işlemciye Full yüklenince 30dk bile Full pil biter bunun anlamı laptopların bu fiyatta bunu kaldıramadığı bana göre. O halde Acer bunu başarıyor diyorsanız uzun vadede güzel, incelemek lazım

Hocam siz panel arızası gibi pil düşüklüğü teknik destek soğutma gibi şeyler yaşamışsınız sanırım moonster aldınız uzun sure oyun oynadınız falan yanılıyorsam düzeltin...

Bu durumda bu fiyattaki laptoplar dayanmaz zaten. Böyle bir ekran kartın ve işlemciye Full yüklenince 30dk bile Full pil biter bunun anlamı laptopların bu fiyatta bunu kaldıramadığı bana göre. O halde Acer bunu başarıyor diyorsanız uzun vadede güzel, incelemek lazım

Monster almadım almam da. Uzun vade de yaşanılan sorunlar belli klasik şikayetler bunlar. Her gün forumda görüyoruz. Ayrıca 30Dk gitmez Full yük de. Ortalama bir kullanım sunar.

Yeni konular

Geri
Yukarı