Monster Tulpar T7 v19.7.1 alınır mı?

Güç tasarrufu modunda falan olmadığına emin misiniz?
Evet hocam güç seçeneklerinden direkt performans moduna aldım control merkezinde her modda aldım çözemedim bi türlü
kablo çıktığı anda güç tasarrufu moduna alıyor kendisini, kendiniz manuel olarak güç seçeneklerinden ayarlamanız lazım onun için, bu seferde şarj süresi azalacaktır ama.
Evet yüksek performansa aldım ordan ama yine kasmalar oluyor
Sizde hiç kasma oluyor mu hocam ?

Evet hocam güç seçeneklerinden direkt performans moduna aldım control merkezinde her modda aldım çözemedim bi türlü

Evet yüksek performansa aldım ordan ama yine kasmalar oluyor
Sizde hiç kasma oluyor mu hocam ?
şimdi denedim sizin için bende oyun açıktı çıkardığım anda 3-4 saniye kastı sonra normale döndü 1 dakika kadar sağ sola gittim chrome açtım youtbe'a girdim ama kasmadı sonrasında, ilk 3-4 saniye kastı sadece kablo çıkınca.

Tekrar bu sefer hem güç tasarrufu modunda hemde yüksek performans modunda denedim.
2sindede kablo çıkınca 3-4 saniyeli kasma oluyor sonra normale dönüyor ve birdaha kasmıyor.

Son düzenleme:
Şimdi denedim sizin için bende oyun açıktı çıkardığım anda 3-4 saniye kastı sonra normale döndü 1 dakika kadar sağ sola gittim Chrome açtım Youtbe'a girdim ama kasmadı sonrasında, ilk 3-4 saniye kastı sadece kablo çıkınca.

Bende oyunda kasmasını geçtim zaten prize takılı değilken oyunu açmamda Chrome'da bile kasıyor. Güç seçeneklerinde yüksek olanına aldım Chrome falan kasmıyor diyecektim tam YouTube'da video açtım yine kasmaya başladı iyice sinirlerimi bozdu
Teşekkür ederim hocam zahmet verdim

Bende oyunda kasmasını geçtim zaten prize takılı değilken oyunu açmamda Chrome'da bile kasıyor. Güç seçeneklerinde yüksek olanına aldım Chrome falan kasmıyor diyecektim tam YouTube'da video açtım yine kasmaya başladı iyice sinirlerimi bozdu
Teşekkür ederim hocam zahmet verdim
ilk başta kasıyor sonra düzeliyor mu yoksa kasma devam mı ediyor sizde ? çünkü bendede birkaç saniye kasıyor güç tasarrufundada olsa yüksek performansdada olsa kablo çıkınca birkaç saniyelik kasma oluyor başta. ama kablo çıktığında ilk açtığım uygulamada oluyor bu sonrasında olmadı.

yok hocam birkaç saniyeyi geçtim birkaç dakika bile olsa normal derim uğraşmam.
Uygulamaları açınca veya alta indirip/kaldırınca ,video izleyince, sekmeler arası geçiş yapınca oluyor. Bu durum hep olmuyor mesela şuan pilde kullanıyorum bir sorun yok istediğim gibi ama kasmaya başlarsa şarjı takana kadar kasmaya devam ediyor.

Geri
Yukarı